• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Port Gdańsk zaprasza na Baltexpo 2023!

Partnerzy portalu

Fot. GospodarkaMorska.pl

Już 10-12 października kolejna edycja Baltexpo – renomowanych międzynarodowych targów morskich, które odbywają się co dwa lata w Gdańsku. Łukasz Malinowski, prezes Zarządu Morskiego Portu Gdańsk, zaprasza do udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych w regionie Morza Bałtyckiego.

– Baltexpo to jedna z najważniejszych imprez w Polsce i regionie. To miejsce spotkań firm i instytucji, generator pomysłów i idei, które następnie przez następne lata będą kształtować polską gospodarkę morską – podkreśla Łukasz Malinowski, prezes Zarządu Morskiego Portu Gdańsk. – Nie może nas tam zabraknąć. Największy polski port, Port Gdańsk, również tam będzie. Zachęcam do udziału w Baltexpo. Porozmawiajmy o gospodarce morkiej, o teraźniejszości i o przyszłości – dodaje.


Historia targów Baltexpo nierozerwalnie wiąże się z dynamicznym rozwojem sektora morskiego, zarówno w Polsce, jak i globalnie. Początkowo organizowane były one w różnych lokalizacjach, włączając w to hale wystawowe, porty morskie oraz stocznie. Jednak wraz z rozwojem infrastruktury w Gdańsku, Baltexpo przeniosło się do nowoczesnego centrum wystawienniczego - AmberExpo.

Wydarzenie gromadzi w jednym miejscu przedstawicieli przemysłu okrętowego, stoczni, portów i terminali oraz branżę offshore. Targi to doskonała okazja do prowadzenia merytorycznych dyskusji z udziałem światowej klasy prelegentów, nawiązywania kluczowych kontaktów handlowych i rozwijania biznesu.

Targi Baltexpo 2023 to nie tylko miejsce prezentacji osiągnięć technologicznych. To przede wszystkim platforma do nawiązywania relacji biznesowych, wymiany wiedzy i doświadczeń. Wystawcy to przedstawiciele firm, instytucji, władz publicznych, organizacji pozarządowych, a także inwestorzy i przedstawiciele mediów. Targi Baltexpo przyciągają gości zarówno z Polski, jak i z zagranicy, co stanowi doskonałą okazję do nawiązania kontaktów międzynarodowych. Branża morska, stoczniowa, portowa oraz sektor offshore mają szansę spotkać się, współpracować i kształtować przyszłość razem. To zatem doskonała okazja dla przedsiębiorców, ekspertów i naukowców do wymiany wiedzy i tworzenia wspólnych strategii.

Dziękujemy za wysłane grafiki.