• <
mewo_2022

Grzegorz Jóźwiak na kongresie H2POLAND: w Polsce jesteśmy świadkami rewolucji wodorowej

Strona główna Energetyka Morska, Wiatrowa, Offshore Wind, Offshore Oil&Gas Grzegorz Jóźwiak na kongresie H2POLAND: w Polsce jesteśmy świadkami rewolucji wodorowej

Partnerzy portalu

PAP MediaRoom

„Rozwój technologii wodorowej związanej z jego wytwarzaniem, wykorzystaniem w przemyśle i transporcie, jak również przy produkcji paliw syntetycznych, nabrał już takiego tempa, że śmiało możemy nazwać ten proces rewolucją wodorową” - przekonywał podczas kongresu H2POLAND Grzegorz Jóźwiak, dyrektor biura technologii wodorowych i paliw syntetycznych PKN ORLEN. Zdaniem dyrektora, taki moment w historii zdarza się raz na setki lat, a PKN ORLEN - realizując swoją strategię wodorową - jest ważnym uczestnikiem tego procesu.

Środkowoeuropejskie Forum Technologii Wodorowych H2POLAND jest odpowiedzią na potrzebę popularyzowania wiedzy dotyczącej technologii nisko- i zeroemisyjnych. Wydarzenie jest platformą wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami, naukowcami i przedstawicielami administracji publicznej. Istotnym elementem konferencji jest ekspozycja najnowszych rozwiązań poświęconych nisko i zeroemisyjnej gospodarce.


seaway7

Dziękujemy za wysłane grafiki.