• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Politechnika OPEN! Dzień otwarty już 22 marca

16.03.2016 06:25 Źródło: własne
Strona główna Edukacja Morska, Nauka Morska Politechnika OPEN! Dzień otwarty już 22 marca

Partnerzy portalu

Politechnika OPEN! Dzień otwarty już 22 marca - GospodarkaMorska.pl

Ćwiczenia z projektowania architektonicznego, wielki pokaz reakcji chemicznych, wykłady pokazowe z fizyki i matematyki, wizyty w studiu nagraniowym, obserwacje makro- i mikroskopowe, spawanie w świecie realnym i wirtualnym, modelowanie jednostek pływających, zadania dla przedsiębiorczych… To tylko nieliczne spośród atrakcji, które przygotowano z okazji dnia otwartego Politechniki Gdańskiej.

 
Politechnika Gdańska zaprasza 22 marca br. od godz. 9.00. Politechnika OPEN! Tego dnia na wszystkich wydziałach odbywać się będą ciekawe prezentacje, można będzie zajrzeć do laboratoriów i podejrzeć prawdziwe studenckie ćwiczenia.

Na dziedzińcu im. Jana Heweliusza w Gmachu Głównym staną stoiska, na których ofertę dydaktyczną prezentować będą poszczególne wydziały. Przygotowano także specjalne stanowisko dedykowane rekrutacji na studia oraz stoisko, na którym będzie można podpytać o sprawy związane z akademikami, stypendiami naukowymi i socjalnymi czy też praktykami.

Zaaranżowano również spotkanie z profesjonalnym doradcą zawodowym, który na podstawie specjalistycznej ankiety pomoże rozwiać wątpliwości, jaki kierunek studiów wybrać (sala 272 w Gmachu Głównym).

Podczas dnia otwartego odwiedzający Politechnikę Gdańską będą mieli także okazję dowiedzieć się, jakie koła i organizacje studenckie działają na uczelni. Studenci PG zapraszają bowiem na doroczne Forum Organizacji i Kół Akademickich (hol na parterze – przed biblioteką, trzecie piętro oraz dziedziniec im. Daniela G. Fahrenheita w Gmachu Głównym). Prezentując swoje osiągnięcia młodzi inżynierowie będą przekonywać kandydatów na studia, że na PG można rozwijać się wielodziedzinowo. 

Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.