• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Kolejne spotkanie Akademii Przemysłów Morskich. Tym razem o przewozach kontenerowych

Strona główna Edukacja Morska, Nauka, Szkoły Morskie, Praca na Morzu Kolejne spotkanie Akademii Przemysłów Morskich. Tym razem o przewozach kontenerowych

Partnerzy portalu

Kolejne spotkanie Akademii Przemysłów Morskich. Tym razem o przewozach kontenerowych - GospodarkaMorska.pl

Akademia Przemysłów Morskich to comiesięczne unikalne spotkania praktyków biznesu ze studentami wyższych lat studiów oraz pracownikami zainteresowanymi działalnością na rzecz gospodarki morskiej. Już 21.03, w środę, odbędzie się kolejne wydarzenie pt. "Wprowadzenie do sektora przewozów kontenerowych".

Projekt realizują Związek Pracodawców Forum Okrętowego oraz Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej. Spotkania są prowadzone przez przedstawicieli biznesu reprezentujących tzw. top management firm związanych z przemysłami morskimi. Dzięki bliskiemu kontaktowi przedstawicieli przemysłu ze studentami w ramach APM wielu studentów i absolwentów znalazło miejsce zatrudnienia, a pracownicy mogli się zapoznać z aktualnymi problemami i trendami rozwoju w gospodarce morskiej.

Jeśli więc szukasz pracy w zawodzie, interesuje Cię aktualna sytuacja rynkowa w przemyśle morskim, chcesz poznać na czym polega praca w tej branzy lub po prostu szukasz miejsca na praktykę studencką - APM jest dla Ciebie.

Spotkanie odbędzie się w środę 21.03.2018 o godzinie 15:15 na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej, sala 410. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Spotkanie poprowadzi p. Adam Żołnowski - wiceprezes zarządu ds. finansowych DCT Gdańsk SA.

Źródło:
pg.edu.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.