• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Eksperci Energi dzielą się wiedzą na Uniwersytecie Morskim w Gdyni

ew/Grupa Energa

13.02.2020 13:53 Źródło: własne
Strona główna Edukacja Morska, Nauka Morska Eksperci Energi dzielą się wiedzą na Uniwersytecie Morskim w Gdyni

Partnerzy portalu

Eksperci Energi dzielą się wiedzą na Uniwersytecie Morskim w Gdyni - GospodarkaMorska.pl

Studenci Uniwersytetu Morskiego w Gdyni korzystają z wiedzy i doświadczeń ekspertów Grupy Energa w części profilowanych przedmiotów na niestacjonarnych studiach II stopnia na kierunku Elektrotechnika Wydziału Elektrycznego. Wszystko to dzięki porozumieniu o współpracy podpisanym w grudniu 2018 r.

W I semestrze roku akademickiego 2019/2020 tematem wykładów były „Podstawy procesu inwestycyjnego w elektroenergetyce” prowadzone przez mgr. inż. Marka Domozycha, dyrektora Biura Projektów Elektroenergetycznych SN w Enerdze Invest. W rozpoczynającym się II semestrze będą to „Projektowanie sieci elektroenergetycznych” oraz „Zarządzanie Projektem”.

Współpraca pomiędzy Uniwersytetem Morskim w Gdyni i Energą SA, Energą Operatorem oraz Energą Investem daje możliwość podzielenia się wiedzą i doświadczeniem z zakresu najnowocześniejszych rozwiązań w obszarze elektroenergetyki oraz procesu inwestycyjnego.

Od marca br. studenci odbędą również profilowane praktyki zawodowe w spółkach Grupy Energa oraz będą uczestniczyć we wspólnych pracach badawczo-rozwojowych. Wyróżniający dostaną możliwość odbycia stażu w spółkach Grupy, w tym praktyki zawodowej niezbędnej do podejścia do egzaminu państwowego na uprawnienia budowlane do projektowania w zakresie sieci i urządzeń elektroenergetycznych. Będą mieli także szansę na realizację prac dyplomowych oraz projektów we współpracy z pracownikami GK Energa.

politechnika_gdanska_2022

Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.