pc
To była bardzo droga chwila nieuwagi. Mieszkaniec Perth w Australii próbował zwodować skuter. Operacja zakończyłaby się sukcesem, gdyby nie fakt, że w wodzie znalazło się również jego luksusowe porsche cayenne.
Niefortunne wodowanie zamieściła na facebookowym profilu szkoła żeglarska z Perth. Właściciel zatopił skuter i auto warte ok. 300 tys zł.
Szkoła żeglarska z Perth apeluje o szczególną ostrożność podczas wodowania skuterów i łodzi. A nagranie wykorzystuje do reklamy swoich szkoleń.
"Flota cieni" jako zagrożenie dla bezpieczeństwa państw Europy Północnej - debata na AMW
Ile można zarobić na statku? Nawet 10 tys. euro miesięcznie
00:01:39
Tak rozkłada się ciało w głębi oceanu (wideo)
Na „Titanicu” byli pasażerowie z Polski
Pracowniczki platformy wiertniczej: Dziwne jest nie to, że tu jesteśmy, tylko to, że nas tu wcześniej nie było
Ogromne lodowe kule nad Bałtykiem. Skąd się wzięły?
MOSG zachęca byłych funkcjonariuszy do powrotu do służby. Formacja informuje o procedurze
"Flota cieni" jako zagrożenie dla bezpieczeństwa państw Europy Północnej - debata na AMW
"Spotkanie po latach". Pokład Sokoła zwiedził były dowódca okrętu z czasów jego służby pod norweską banderą
Wynalazek UMG opatentowany przez Europejski Urząd Patentowy
Nietypowy wyraz francusko-polskiej współpracy. Powstał atomowy okręt podwodny… z klocków. Jest do kupienia
Trwa ogólnopolski konkurs Uniwersytetu Morskiego w Gdyni na nazwę dla następcy Daru Młodzieży