• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Dzień Kariery Offshore 2022 – Catch the big fish!

gm

17.10.2022 10:41
Strona główna Edukacja Morska, Nauka, Szkoły Morskie, Praca na Morzu Dzień Kariery Offshore 2022 – Catch the big fish!

Partnerzy portalu

Dzień Kariery Offshore 2022 – Catch the big fish! - GospodarkaMorska.pl
Fot. Pixabay

Zbliża się pierwsza edycja Dnia Kariery Offshore na Politechnice Gdańskiej. To świetna okazja, by porozmawiać z przedstawicielami firm działających w sektorze odnawialnych źródeł energii, ale i ważny krok w wyborze ścieżki kariery. Zapraszamy studentów i absolwentów oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką morskiej energetyki wiatrowej, które chcą budować zawodową karierę w jednym z najszybciej rozwijających się obecnie sektorów energetyki w Europie.

Wydarzenie odbędzie się 26 października, w godzinach: 10.00-14.00, na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, w holu budynku nr 30 (Instytut Oceanotechniki i Okrętownictwa), na pierwszym piętrze.

Organizatorami Dnia Kariery Offshore są: Centrum Morskiej Energetyki Wiatrowej Politechniki Gdańskiej, Pracodawcy Pomorza, Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa PG oraz Biuro Karier i Absolwentów PG.

Podczas pierwszej edycji targów zaprezentują się następujące firmy: 

1. Energia Wytwarzanie S.A.
2. Ferchau Polska
3. Grupa ORLEN
4. MacGregor Poland Sp. z o.o.
5. Mostostal Pomorze S.A.
6. Ocean Winds
7. Polenergia
8. Polska Grupa Energetyczna Baltica 
9. Ramboll
10. SH Group
11. Simply Blue Group
12. RWE Renewables
13. Telefonika Kable

W programie wydarzenia przewidziano także warsztaty z zakresu doradztwa zawodowego oraz spotkanie dotyczące rozwoju morskiej energetyki wiatrowej.

Na wszystkich uczestników czeka wyjątkowa atrakcja - stanowiska z goglami VR, gdzie prezentowane będą możliwości wykorzystania technologii wirtualnej rzeczywistości w branży offshore.


Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.