• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Dni otwarte Politechniki Morskiej już po świętach

28.03.2024 11:21 Źródło: Politechnika Morska w Szczecinie
Strona główna Edukacja Morska, Nauka, Szkoły Morskie, Praca na Morzu Dni otwarte Politechniki Morskiej już po świętach

Partnerzy portalu

Fot. Politechnika Morska w Szczecinie

Statek, gondola turbiny wiatrowej, silnik U-Boota, roboty humanoidalne, wirtualna rzeczywistość, sztuczna inteligencja oraz prawdziwe radary i narzędzia pomiarowe. To wszystko i jeszcze więcej już 4 i 5 kwietnia – Politechnika Morska zaprasza wszystkich zainteresowanych studiami na dni otwarte.

4 i 5 kwietnia Politechnika Morska w Szczecinie zaprasza na dni otwarte. Będzie można porozmawiać z wykładowcami, starszymi kolegami, wejść do sal wykładowych, laboratoriów, symulatorów. Uczelnia zaprosi zainteresowanych studiami na statek, a także poprowadzi i zawiezie na pozostałe kampusy uczelni – przy ul. Pobożnego, Willowej. Spotkanie będzie okazją, by obejrzeć pokazy ratownictwa w Centrum Szkoleń Offshore, zobaczycie także jedyne w Polsce laboratorium usytuowane w prawdziwej i działającej turbinie wiatrowej.

Oprócz ciekawych miejsc, najnowszych technologii i pełnych pasji wykładowców, na kandydatów będą tego dnia czekać najważniejsi członkowie naszej społeczności. Studenci – to od nich warto czerpać wiedzę na temat studiowania w Morskiej, ponieważ dysponują aktualnymi informacjami i najświeższymi doświadczeniami.

Dni otwarte to także odsłona akcji "Dziewczyny na Politechniki" wydawnictwa PERSPEKTYWY, w ramach której PM zaprasza uczennice szkół ponadpodstawowych, by poznały wykładowczynie, naukowczynie oraz koleżanki, które przetarły już szlaki na Politechnice Morskiej. 

Więcej informacji: https://rekrutacja.pm.szczecin.pl/dni-otwarte-na-pm/ 

Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.