• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

CNK bierze udział w projekcie "Kwalifikacje portowe dla szkół średnich"

gm

20.09.2023 14:32
Strona główna Edukacja Morska, Nauka, Szkoły Morskie, Praca na Morzu CNK bierze udział w projekcie "Kwalifikacje portowe dla szkół średnich"

Partnerzy portalu

Fot. CNK

Przedsiębiorstwo Przeładunku Paliw Płynnych Naftoport oraz fundacja Inspirujące Przykłady zrealizowały projekt mający na celu przygotowanie uczniów szkół średnich do zawodów portowych. W projekcie aktywny udział brało Centrum Nowych Kompetencji.

Stworzony przez Naftoport i fundację Inspirujące Przykłady projekt nosi nazwę „Kwalifikacje portowe dla szkół średnich”. Jego celem jest przygotowanie młodych ludzi do pracy w trójmiejskich portach, umożliwiając im zdobycie niezbędnych kwalifikacji zawodowych i cennych doświadczeń w dziedzinie operacji portowo-przeładunkowych, a także zachęcenie ich do wybrania ścieżki kariery w sektorze morskim.

„Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w edukację i szkolenie przyszłych pracowników tych firm oraz z partnerskiej współpracy z fundacją Inspirujące Przykłady. Projekt "Kwalifikacje portowe dla szkół średnich" to krok w stronę budowania lepszej przyszłości dla młodego pokolenia, dając mu możliwość zdobycia cennych kwalifikacji zawodowych i realizacji swoich marzeń zawodowych w fascynującym świecie portów Trójmiasta” – przekazało Centrum Nowych Kompetencji.


Dziękujemy za wysłane grafiki.