• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Baltexpo 2021. DOE zaprasza na targi

AK

31.08.2021 20:31 Źródło: własne
Strona główna Edukacja Morska, Nauka Morska Baltexpo 2021. DOE zaprasza na targi

Partnerzy portalu

Baltexpo 2021. DOE zaprasza na targi - GospodarkaMorska.pl
Fot. DOE

DOE Sp. z o.o. zaprasza na XX Międzynarodowe Targi Morskie  i Konferencje Baltexpo 2021, które odbędą się w dniach 6-8 września w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym  AmberExpo w Gdańsku. 

Podczas targów na stoisku 4.08 spółka DOE zaprezentuje szeroką gamę zarówno nowych, jak i sprawdzonych rozwiązań. W programie demonstracje na żywo, które przedstawią najnowsze technologie. 

Baltexpo jest najważniejszym wydarzeniem w kalendarzu branży morskiej i przemysłu stoczniowego w Europie Środkowo-Wschodniej oraz idealną platformą do pozyskiwania informacji o aktualnych trendach i nowościach w tym sektorze.

W tym roku targi  Baltexpo są pierwszym wydarzeniem gospodarczym w Europie, organizowanym po pandemii, w którym DOE ma zaszczyt uczestniczyć. 

O DOE

DOE Sp. z o.o. jest polskim producentem systemów do dystrybucji wody morskiej oferującym innowacyjne i efektywne technologie w produkcji, uzdatnianiu, przechowywaniu i ogrzewaniu wody pitnej, technicznej i użytkowej.

Firma została założona w 1992 roku i posiada prawie 30-letnie doświadczenie w branży morskiej.

DOE jako znany i ceniony producent  urządzeń na statki zaopatruje stocznie i firmy zarządzające statkami z całego świata. Do grona firm, które zaufały DOE i zdecydowały się z  współpracować należą takie firmy jak: EuroAfrica,  Chantiers de l'Atlantique, Keppel Group, Seaspan, Modec, Colombo Dockyard i wiele innych.

Celem spółki jest produkcja trwałych urządzeń o niskich kosztach eksploatacyjnych.

W skład portfolio DOE wchodzą między innymi: podgrzewacze wody, hydrofory, zbiorniki ciśnieniowe wody i powietrza wykonane ze stali nierdzewnej lub węglowej, wytwornice wody oparte o technologię odwróconej osmozy z filtracją wstępną i uzdatnianiem, sterylizatory UV do statków morskich i żeglugi śródlądowej oraz myjki wysokociśnieniowe. 

Urządzenia DOE są certyfikowane na życzenie klienta przez towarzystwa klasyfikacyjne ABS, BV, DNVGL, LLOYD'S REGISTER, RINA, RMRS i RRR.

Od dwóch lat firma ma wdrożony system zarządzania jakości ISO 9001:2015 oraz jest firmą zatwierdzoną przez DNV jako producent zbiorników ciśnieniowych klasy I i II. Posiada  świadectwo zatwierdzenia typu dla zbiorników ciśnieniowych w Rosyjskim Morskim Rejestrze Statków (RMRS).

Urządzenia DOE znajdują zastosowanie na wszystkich typach jednostek pływających między innymi: jednostkach handlowych, pasażerskich, łodziach rybackich, okrętach wojennych oraz statkach specjalistycznych typu PSV / AHTS / FSPO i innych.

Każdy projekt prowadzony jest przez dedykowanego kierownika projektu, a wielostopniowa kontrola produktu odbywa się w zakładzie produkcyjnym w Łężycach koło Gdyni. DOE słynie ze swojej elastyczności. Wiele produktów zostało wyprodukowanych w wersjach na zamówienie, zmodyfikowanych zgodnie z wymaganiami klienta. W historii produkcji udało się wyprodukować urządzenia w różnych wydajnościach, materiałach i nietypowych wersjach wykonania.


Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.