• <
smartre_2023

Zbliża się VI Forum Operatorów Farm Wiatrowych w Sopocie

jb

24.01.2023 15:20
Strona główna Energetyka Morska, Offshore Zbliża się VI Forum Operatorów Farm Wiatrowych w Sopocie

Partnerzy portalu

Zbliża się VI Forum Operatorów Farm Wiatrowych w Sopocie - GospodarkaMorska.pl

Forum Operatorów Farm Wiatrowych to wydarzenie branżowe skierowane do operatorów farm wiatrowych oraz całej branży wiatrowej, która zaangażowana jest w procesy obsługi technicznej i eksploatacji farm wiatrowych. Tegoroczna, VI już edycja świadczy o rosnącej potrzebie poruszania wątków praktycznych i technologicznych, których z każdym rokiem przybywa. 

W programie VI Forum Operatorów Farm Wiatrowych w Sopocie nie zabraknie najbardziej aktualnych tematów związanych z rynkiem energetycznym w kontekście utrzymania i eksploatacji farm wiatrowych. W ramach wydarzenia odbędą się techniczne warsztaty dotyczące fundamentów, łopat, okablowania wraz ze szczegółową analizą danych. Eksperci poruszą także kwestie tzw. lifetime extension oraz oddziaływania elektrowni wiatrowych na ptaki i nietoperze. Bogaty program FOFW 2023 w Sopocie nie pominie najbardziej aktualnych trendów decydujących o perspektywie rozwoju energetyki wiatrowej tj. cable pooling czy linia bezpośrednia. 

W wydarzeniu wezmą udział liderzy wśród operatorów farm wiatrowych na lądzie oraz na morzu, dzieląc się swoim cennym doświadczeniem. Forum przyciąga czołowe dla branży autorytety i decydentów, którzy kształtują rynek odnawialnych źródeł energii i mają realny wpływ na wygląd współczesnych regulacji. VI Forum Operatorów Farm Wiatrowych jest doskonałym miejscem do omówienia aktualizacji zmieniającego się otoczenia technicznego i prawnego, uzupełnienia o nowe, bieżące wątki oraz do nawiązania cennych, biznesowych kontaktów w branży wiatrowej.

Organizatorzy zachęcają do dołączenia do uznanego grona ekspertów, polityków i przedsiębiorców, którzy wezmą udział w VI edycji Forum Operatorów Farm Wiatrowych w Sopocie, 8-9 marca br. Wydarzenie to wiele godzin merytorycznych rozmów, prelekcji, a wszystko w atmosferze współpracy, która sprzyja nawiązywaniu biznesowych kontaktów.

Więcej informacji o wydarzeniu: https://wfof.eu/pl/ 

Partnerzy portalu

seaway7
seatech_390x100_2022

Dziękujemy za wysłane grafiki.