• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Studencie! Zdobądź stypendium fundowane przez Enamor Sp. z o.o.

ew

23.09.2020 08:39
Strona główna Edukacja Morska, Nauka, Szkoły Morskie, Praca na Morzu Studencie! Zdobądź stypendium fundowane przez Enamor Sp. z o.o.

Partnerzy portalu

Studencie! Zdobądź stypendium fundowane przez Enamor Sp. z o.o.  - GospodarkaMorska.pl
fot. mat. prasowe

Z początkiem nowego roku akademickiego, Enamor Sp. z o.o. rusza z trzecią edycją Programu Stypendium Fundowanego „Inwestycja w przyszłość”.  O dodatkowe fundusze mogą ubiegać się studenci Politechniki Gdańskiej oraz Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, którzy mogą pochwalić się wysoką średnią oraz chcieliby bliżej zapoznać się z  projektami realizowanymi w branży morskiej. 

-Ideą, która przyświeca naszemu stypendium, jest kształtowanie i wspieranie rozwoju zdolnych studentów w realizacji ich celów i planów poprzez realną pomoc finansową – mówi Maciej Rek, prezes firmy Enamor, dodając, że stypendium może być również świetną motywacją do nauki dla młodych ludzi, którzy potrafią sprostać ponadprzeciętnym wyzwaniom edukacyjnym. – Wierzymy, że dodatkowe fundusze, pozwolą studentom skupić się na poszerzaniu wiedzy, a zapoznanie z branżą umożliwi im zdobycie nowych kompetencji, które w przyszłości przydadzą się na rynku pracy. 

W ramach realizacji umowy, studenci, którzy otrzymują stypendium, w okresie letnim zobowiązują się do odbycia praktyk w Pionie Badawczo-Produkcyjnym  firmy. 

 – Poprzez realizację praktyk w naszej firmie, studenci mają szansę nie tylko zrealizować swoje pomysły na badania, ale również zapoznać się z innowacyjnymi projektami oraz realnymi problemami inżynieryjnymi – mówi Wojciech Górski, Dyrektor Pionu i główny opiekun stypendystów. Zapytany o szansę na dalszą współpracę i możliwość zatrudnienia,  nie ukrywa, że często zdarza się, że stypendyści zostają z firmą na dłużej. – Okres praktyk, to czas w którym student ma okazję zastanowić się  jak czuje się w projektach morskich oraz wykazać zaangażowanie, które może przełożyć się na późniejszą ofertę zatrudnienia. 

O stypendium fundowane mogą ubiegać się studenci studiów stacjonarnych Wydziału Mechanicznego Uniwersytetu Morskiego oraz Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa i Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki na Politechniki Gdańskiej, którzy w roku akademickim 2020/2021 uczęszczają na studia:

I stopnia na semestrach V, VI, VII.

II stopnia na semestrach I, II, III. 

Zgłoszenie, na które składa się: CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych, list motywacyjny oraz zaświadczenie o posiadanym statusie studenta, należy przesyłać mailowo na  adres: maria.peplinska@enamor.pl do końca roku kalendarzowego tzn. 31.12.2020 roku. 

Regulamin stypendium dostępne na stronie enamor.pl/kariera 

Gospodarka Morska
Gospodarka Morska

Dziękujemy za wysłane grafiki.