• <
BOTA_2023

Szansa na unijne pieniądze dla przedsiębiorstw związanych z gospodarką morską

22.05.2015 12:27 Źródło: własne
Strona główna Prawo Morskie, Finanse Morskie, Ekonomia Morska Szansa na unijne pieniądze dla przedsiębiorstw związanych z gospodarką morską

Partnerzy portalu

Szansa na unijne pieniądze dla przedsiębiorstw związanych z gospodarką morską - GospodarkaMorska.pl

W Szczecinie rozmawiano o możliwości dofinasowania z funduszy UE projektów, realizowanych przez przedsiębiorstwa związane z gospodarką morską. Na spotkaniu w siedzibie Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA. poruszano kwestie inwestycji na lata 2014-2020. 

W jego trakcie eksperci Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego zaprezentowali możliwości dotyczące dofinansowania przedsięwzięć realizowanych w trzech obszarach:

1. Wsparcie w ramach nowego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 –  dotacje dla firm, inwestycje, współpraca z uczelniami.
2. Wsparcie w ramach nowego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 –  dotacje dla firm na szkolenia dla pracowników i podnoszenie ich kompetencji.
3. Wsparcie w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój –  dotacje na inwestycje.
 
Organizatorami spotkania byli Olgierd Geblewicz, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego oraz dr Zbigniew Miklewicz, Prezes Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA we współpracy z Klastrem Morskim Pomorza Zachodniego.

legal_marine_mateusz_romowicz_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.