• <

KONGSTEIN i INTER MARINE zawarły porozumienie o współpracy

Strona główna Energetyka Morska, Offshore KONGSTEIN i INTER MARINE zawarły porozumienie o współpracy
KONGSTEIN i INTER MARINE zawarły porozumienie o współpracy  - GospodarkaMorska.pl
fot. mat.prasowe

ac

12.04.2021 Źródło: inf.prasowa

KONGSTEIN AS, dostawca usług doradztwa technicznego i zarządzania projektami z zakresu energetyki morskiej oraz INTER MARINE Sp. z o.o., dostawca usług dla przemysłu morskiego, zawarły umowę o współpracy mającej na celu wspólne świadczenie usług na rzecz polskiego rynku energii odnawialnej.

INTER MARINE jest uznaną polską firmą, od lat świadcząca usługi w sektorze gospodarki morskiej i posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z polskimi oraz zagranicznymi podmiotami z branży stoczniowej oraz offshore. KONGSTEIN wnosi swoje bogate doświadczenie z morskiego przemysłu wydobywczego i energetycznego z Norwegii, Niemiec oraz innych krajów europejskich. 

Dyrektor zarządzający KONGSTEIN AS, Rune Tvedt: „Jako jedna z pierwszych norweskich firm konsultingowych zdecydowaliśmy się na obsługę morskiego przemysłu energii odnawialnej. Z dumą dzielimy się dziś naszą wiedzą i doświadczeniem z naszym polskim partnerem. Taka współpraca pomiędzy firmami z Polski i Norwegii sprawdziła się znakomicie transporcie morskim i przemyśle wydobywczym. Wspólnie z INTER MARINE dołożymy wszelkich starań, aby kontynuować tę współpracę w zakresie odnawialnych źródeł energii.”

Prezes zarządu INTER MARINE, Sławomir T. Kalicki: „Będąc firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem w różnych gałęziach przemysłu morskiego, z radością zawarliśmy umowę partnerską z KONGSTEIN w celu rozwijania wiedzy i pozycji rynkowej naszej firmy w sektorze morskiej energetyki wiatrowej. Nasza współpraca będzie również koncentrować się na wspólnym rozwoju projektów wodorowych. Jesteśmy przekonani, że wprowadzenie na polski rynek wiedzy i doświadczenia naszych norweskich partnerów będzie korzystne dla całego nowopowstającego sektora gospodarki w naszym kraju”.

O KONGSTEIN AS

Firma KONGSTEIN, założona w 2016 roku, zapewnia najlepsze w swojej klasie rozwiązania inżynieryjne i konsultingowe dla sektora odnawialnych źródeł energii na morzu i dla przemysłu morskiego. W zakresie odnawialnych źródeł energii morskiej KONGSTEIN koncentruje się na współpracy z deweloperami, firmami energetycznymi, projektowymi, producentami turbin i operatorami morskich farm wiatrowych. KONGSGTEIN opracowuje projekty mające na celu wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań środowiskowych w branży energetycznej poprzez wspieranie klientów w ich dążeniu do zrównoważonego wykorzystania zasobów.

O INTER MARINE Sp. z o. o.

INTER MARINE (zał. 1990) świadczy usługi dla sektora morskiego. Firma koncentruje się na działalności z zakresu usług dla przemysłu stoczniowego, logistyki, zarządzania załogami i usługami z zakresu inżynierii morskiej. Siedziba firmy znajduje się w Gdyni. Dynamiczny i ciągły rozwój firma zawdzięcza zespołowi wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, a także wsparciu klientów i partnerów, z którymi buduje długoterminowe relacje biznesowe.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

info@kongstein.com

office@intermarinegroup.com


GEOFUSION_790x140

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 32123,00 $ tona 3,02% 17 maj
 Cynk 2954,00 $ tona 1,03% 17 maj
 Aluminium 2455,00 $ tona 0,70% 17 maj
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.