• <

Konferencja „Świat, który nadchodzi. Lokalne i regionalne konsekwencje wyzwań globalnych"

Strona główna Energetyka Morska, Wiatrowa, Offshore Wind, Offshore Oil&Gas Konferencja „Świat, który nadchodzi. Lokalne i regionalne konsekwencje wyzwań globalnych"

Partnerzy portalu

Fot. Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w IV edycji konferencji „Świat, który nadchodzi. Lokalne i regionalne konsekwencje wyzwań globalnych”, która odbędzie się 24 maja 2024 r w WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, przy ul. Kieleckiej 7 w godzinach 9.00-18.00. 

Celem konferencji będzie pogłębiona dyskusja na temat lokalnych i regionalnych skutków trendów i przemian dokonujących się w światowej gospodarce m.in. w kontekście międzynarodowych łańcuchów dostaw, gospodarki morskiej i energetyki. Chociaż osią rozważań będą tematy gospodarcze, a zwłaszcza logistyczne, w dyskusji poruszone będą także zagadnienia z zakresu geopolityki czy współczesnych przeobrażeń kulturowo-cywilizacyjnych. W gronie wybitnych ekspertów, analityków, biznesmenów i samorządowców postaramy się znaleźć odpowiedzi na pytania: 

    1. Czy globalizacja jest w odwrocie czy też zmienia się tylko jej charakter?

    2. Jak poradzi sobie Polska i region pomorski w nowych warunkach skracania łańcuchów dostaw? Jak poradzą sobie nasze firmy? 

    3. Czy europejski, a także polski przemysł morski może być konkurencyjny w starciu z potężną gospodarką azjatycką?

Wymagane jest potwierdzenie uczestnictwa w konferencji w terminie do 20 maja br. na adres [email protected]

Program konferencji, fot. WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni

Partnerzy portalu

aste_390x150_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.