• <

Ruszyła sprzedaż biletów na II edycję konferencji Green Energy Tricity

Strona główna Energetyka Morska, Wiatrowa, Offshore Wind, Offshore Oil&Gas Ruszyła sprzedaż biletów na II edycję konferencji Green Energy Tricity

Partnerzy portalu

Fot. Grupa Technologiczna ASE

Ruszyła sprzedaż biletów na II edycję konferencji Green Energy Tricity, tylko do 30 maja można nabyć bilety Early Birds w obniżonej o 500 złotych cenie.

Udział w organizowanej przez Grupa Technologiczna ASE konferencji jest kluczowy dla każdego przedsiębiorcy i inwestora działającego w erze transformacji energetycznej. W trakcie tych dwóch dni organizator zapewni program, który dostarczy praktycznych odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące dekarbonizacji, dostosowane do specyficznych potrzeb Państwa działalności.

W kontekście obecnych wyzwań związanych z transformacją energetyczną Grupa Technologiczna ASE zaplanowała 7 ścieżek tematycznych, które podejmą najważniejsze aspekty dla Państwa branż. Odpowiedzą one na istotne pytania dotyczące przeprowadzenia firmy przez proces dekarbonizacji oraz możliwości skorzystania z finansowych korzyści wynikających z tego przejścia. 

Przez dwa dni konferencji, uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z przestrzeni zapewniającej wartościowe interakcje z przedstawicielami ponad 50 firm z różnych sektorów. To niepowtarzalna okazja do zdobycia nowych umiejętności, poszerzenia wiedzy oraz wypracowania efektywnych rozwiązań dla swojego przedsiębiorstwa.

Grupa Technologiczna ASE zachęca do zakupu biletów, aby zapewnić sobie dostęp do wszystkich możliwości, jakie oferuje Green Energy Tricity. Rezerwacji na konferencję można dokonać poprzez naszą stronę internetową getase.com

Partnerzy portalu

aste_390x150_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.