• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Jakie są możliwości pracy w terminalu kontenerowym? Baltic Hub odpowiada na to pytanie podczas targów pracy Talent Days

09.04.2024 16:33 Źródło: Baltic Hub
Strona główna Edukacja Morska, Nauka, Szkoły Morskie, Praca na Morzu Jakie są możliwości pracy w terminalu kontenerowym? Baltic Hub odpowiada na to pytanie podczas targów pracy Talent Days

Partnerzy portalu

Fot. Baltic Hub

Przedstawiciele gdańskiego terminala kontenerowego Baltic Hub wzięli udział w targach pracy Talent Days 9 kwietnia w Plenum Gdańsk.

Wydarzenie stanowiło platformę nie tylko dla poszukiwania nowych możliwości zawodowych, ale również dla rozwoju osobistego i profesjonalnego. Podczas targów zespół specjalistów ds. rekrutacji Baltic Hub opowiadał o pracy i oferował wsparcie w zakresie optymalizacji CV oraz przygotowania do przyszłych procesów rekrutacyjnych. Była to okazja do podzielenia się wiedzą na temat pracy w gdańskim terminalu kontenerowym, jakie daje to możliwości zawodowe oraz czego oczekuje się od kandydatów na konkretne stanowiska.

Uczestnicy targów mieli możliwość wzięcia udziału w praktycznych wyzwaniach oraz zdobyciu certyfikatów potwierdzających ich umiejętności i gotowość na przyszłe wyzwania zawodowe. Podczas wydarzenia odbywały się także dyskusje z ekspertami branżowymi, dotyczącymi perspektyw na tematy ważne dla młodych profesjonalistów i otwierającymi się przed nimi nowymi ścieżkami rozwoju. Przykładem tego jest rozwijająca się dynamicznie branża offshore, w ramach której powstają nowe miejsca pracy związane m.in. z budową i konserwacją morskich farm wiatrowych. Dochodzi do tego wzrost przeładunków w portach morskich, co wiąże się rozbudową terminali kontenerowych, a co za tym idzie zapotrzebowania na wykwalifikowaną kadrę.

Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.