• <
mewo_2022

Jacek Bogusławski na kongresie H2POLAND: przyszłość wodoru w Polsce jest w kolorze zielonym

Strona główna Energetyka Morska, Wiatrowa, Offshore Wind, Offshore Oil&Gas Jacek Bogusławski na kongresie H2POLAND: przyszłość wodoru w Polsce jest w kolorze zielonym

Partnerzy portalu

PAP

Członek zarządu województwa wielkopolskiego Jacek Bogusławski przekonywał, że przy wdrażaniu nowych technologii takich jak energetyka oparta na wodorze należy brać pod uwagę głos społeczeństwa.

„Nie można zaskakiwać nowymi rozwiązaniami. Technologia tak poszła do przodu, że trzeba wszystko wytłumaczyć. Ludzie chcą wiedzieć, jakie będą korzyści, czy to się opłaca i czy będzie korzystne dla klimatu” – mówił Jacek Bogusławski. W jego opinii kongres H2POLAND jest dobrą okazją do propagowania wiedzy na temat odnawialnych źródeł energii.

Środkowoeuropejskie Forum Technologii Wodorowych H2POLAND jest odpowiedzią na potrzebę popularyzowania wiedzy dotyczącej technologii nisko- i zeroemisyjnych. Wydarzenie jest platformą wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami, naukowcami i przedstawicielami administracji publicznej. Istotnym elementem konferencji jest ekspozycja najnowszych rozwiązań poświęconych nisko i zeroemisyjnej gospodarce.

seaway7

Dziękujemy za wysłane grafiki.