• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Forum Gospodarki Morskiej dopiero za rok

12.08.2020 11:43 Źródło: gdynia.pl
Strona główna Edukacja Morska, Nauka Morska Forum Gospodarki Morskiej dopiero za rok

Partnerzy portalu

Forum Gospodarki Morskiej dopiero za rok  - GospodarkaMorska.pl
fot. Karol Stańczak

Tegoroczne Forum Gospodarki Morskiej Gdynia – największe spotkanie liderów i ekspertów branży morskiej - zostało odwołane. Decyzja wynika z sytuacji epidemicznej i troski o bezpieczeństwo uczestników.

W związku z sytuacją epidemiczną oraz z uwagi na ograniczenia podyktowane wytycznymi dla organizatorów konferencji, spotkań biznesowych, kongresów, prezydent Gdyni, Wojciech Szczurek w porozumieniu z liderem Forum, Sławomirem Kalickim i po konsultacji z przedstawicielami środowiska gospodarki morskiej podjął decyzję o odwołaniu tegorocznego Forum Gospodarki Morskiej Gdynia, które zaplanowane było na 9 października 2020 roku.

Decyzja została podjęta z uwagi na priorytetowe znaczenie bezpieczeństwa uczestników i intencję zachowania niepowtarzalnego charakteru Forum, które wyróżnia od lat wyjątkowa atmosfera bezpośrednich spotkań i dyskusji przedstawicieli biznesu morskiego, instytucji akademickich oraz samorządowych.

Jednocześnie już dziś serdecznie zapraszamy na jubileuszowe XX Forum Gospodarki Morskiej Gdynia, które odbędzie się 8 października 2021 roku.

Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.