• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Spotkanie Akademii Przemysłów Morskich: Najnowsze trendy w przemyśle, Tradycyjne VS Nowe podejście

ew

26.02.2018 08:40 Źródło: Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechnik
Strona główna Edukacja Morska, Nauka, Szkoły Morskie, Praca na Morzu Spotkanie Akademii Przemysłów Morskich: Najnowsze trendy w przemyśle, Tradycyjne VS Nowe podejście

Partnerzy portalu

Spotkanie Akademii Przemysłów Morskich: Najnowsze trendy w przemyśle, Tradycyjne VS Nowe podejście - GospodarkaMorska.pl

Akademia Przemysłów Morskich to comiesięczne unikalne spotkania praktyków biznesu ze studentami wyższych lat studiów oraz pracownikami zainteresowanymi działalnością na rzecz gospodarki morskiej. Już w najbliższą stronę odbędzie się kolejne wydarzenie pt. "Najnowsze trendy w przemyśle, Tradycyjne VS Nowe podejście".

Projekt realizują Związek Pracodawców Forum Okrętowego oraz Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej. Spotkania są prowadzone przez przedstawicieli biznesu reprezentujących tzw. top management firm związanych z przemysłami morskimi. Dzięki bliskiemu kontaktowi przedstawicieli przemysłu ze studentami w ramach APM wielu studentów i absolwentów znalazło miejsce zatrudnienia, a pracownicy mogli się zapoznać z aktualnymi problemami i trendami rozwoju w gospodarce morskiej.

Jeśli więc szukasz pracy w zawodzie, interesuje Cię aktualna sytuacja rynkowa w przemyśle morskim, chcesz poznać na czym polega praca w tej branzy lub po prostu szukasz miejsca na praktykę studencką - APM jest dla Ciebie.

Spotkanie odbędzie się w środę 28.02.2018 o godzinie 15:15 na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej, sala 410. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Spotkanie poprowadzi p. Katarzyna Romantowska Jaskólska.

 

Dziękujemy za wysłane grafiki.