• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Giełda pracy w branży transportowej

pc/gdynia.pl

28.02.2018 23:07 Źródło: własne

Partnerzy portalu

Giełda pracy w branży transportowej - GospodarkaMorska.pl

Wykwalifikowani kierowcy, logistycy, spedytorzy, mechanicy samochodowymi, ale także pracodawcy poszukujący pracowników – to grupy zawodowe, do których skierowana jest giełda branży transportowej organizowana przez Powiatowy Urząd Pracy wspólnie z Pomorskim Stowarzyszeniem Przewoźników Drogowych. Odbędzie się ona we wtorek 6 marca na terenie gdyńskiego Urzędu Pracy.

Giełda ma na celu wsparcie działań firm poszukujących kierowców, mechaników i innych pracowników ściśle związanych z transportem, zaś dla osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy jest to szansa na zdobycie atrakcyjnej i stałej pracy, w dobrze opłacanym zawodzie.
 
– Jest to świetna okazja, aby w jednym miejscu spotkali się wszyscy poszukujący pracy w branży transportowej z pracodawcami, którzy tych pracowników potrzebują. – tłumaczy Agnieszka Ruskowiak z Powiatowego Urzędu Pracy w Gdyni. I dodaje: – Program Giełdy zakłada zaproszenie kilkunastu pracodawców z branży transportowej, poszukujących kandydatów na stanowiska kierowców kat. B, C, C+E, D, spedytorów, mechaników samochodowych, elektromechaników.

W giełdzie mogą wziąć udział mieszkańcy Gdyni i Sopotu, ale także osoby z całego Trójmiasta i okolic.
 
Pracodawcy, którzy chcieliby zgłosić swoje uczestnictwo, mogą jeszcze dołączyć do giełdy, wysyłając zgłoszenie na adres e-mail: j.nowak@pupgdynia.pl.
 
Giełda pracy w branży transportowej

wtorek 6 marca, godz. 10.00-12.00

Powiatowy Urząd Pracy

ul. Kołłątaja 8

Dziękujemy za wysłane grafiki.