• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Crew Poland na sprzedaż

Crew Poland na sprzedaż - GospodarkaMorska.pl

pc

09.05.2017 Źródło: własne

Crew Poland, nowoczesny portal skupiający pracodawców i osoby szukające pracy w branży morskiej, będzie miał nowego właściciela.

– Sprzedaż serwisu nie powinna w żaden sposób zakłócić dotychczasowego korzystania przez użytkowników poszukujących pracy w sektorze morskim. Mogą się natomiast zmienić warunki dla firm poszukujących pracowników w tej branży – uspokaja Irmina Kujawska współwłaścicielka Crew International sp. z o.o., obecnej firmy zarządzającej portalem.

Crew Poland obecnie współpracuje z blisko 60 firmami z całego świata poszukującymi pracowników w branży morskiej. Początkowo portal skupiał się głównie na pracownikach z Polski, stąd jego łatwo kojarzona nazwa. Jednak zainteresowanie ze strony pracowników, jak i pracodawców, w naturalny sposób wymusiło jego zmianę na portal międzynarodowy. Obecnie posiada on prawie 4 000 zarejestrowanych użytkowników. 

Współpraca z aplikacją mobilną dla Marynarzy „Sea Man’s Book”, która jest bardzo ważnym partnerem serwisu, pozwoliła na dotarcie do jeszcze szerszego grona pracowników oraz pracodawców. Wiele firm oraz użytkowników ceni sobie możliwość publikacji oraz przeglądania ofert pracy w obu serwisach.

Oprócz części poświęconej pracy, portal oferuje część informacyjną, która stanowi doskonałe narzędzie do publikacji wszelkich ważnych i interesujących wiadomości. Jest również narzędziem do zamieszczania artykułów sponsorowanych przez reklamodawców.

Witryna oferuje dedykowane pola reklamowe o różnej wartości, zależnie od ich lokalizacji.

W czasie swojej dotychczasowej działalności portal Crew Poland rozszerzył swoje usługi oferując organizację szkoleń oraz przewozy załóg morskich na lotniska, jak również do portów morskich w całej Europie.

– Wierzymy, że tworzymy nowoczesny portal pracy dla ludzi morza i budujemy silną morską społeczność. Serwis posiada bardzo duży potencjał i szerokie możliwości rozwoju. Bardzo się cieszymy, iż w przeciągu ostatnich lat mogliśmy pomóc tak dużej liczbie marynarzy w znalezieniu zatrudnienia na morzu. Otrzymujemy wiele ciepłych słów oraz podziękowań od naszych użytkowników – mówiAnna Grodzicka współzałożycielka i właścicielka portalu.

– Obecnie prowadzone są rozmowy z dwoma firmami zainteresowanymi przejęciem serwisu Crew Poland. Uważamy jego sprzedaż za otwartą i zachęcamy do przesyłania swoich ofert innym zainteresowanym podmiotom. Wszystkich naszych użytkowników oraz podmioty zainteresowane poinformujemy o przejęciu serwisu przez nową grupę zarządzającą – podsumowuje Kujawska.

Źródło:
własne

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 32700,00 $ tona -1,07% 17 cze
 Cynk 2962,00 $ tona -0,34% 17 cze
 Aluminium 2427,00 $ tona -1,10% 17 cze
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.