• <
mewo_2022

Druga edycja Konferencji OFFSHORE WIND – ryzyko, bezpieczeństwo, finasowanie już w marcu w Sopocie

Strona główna Energetyka Morska, Wiatrowa, Offshore Wind, Offshore Oil&Gas Druga edycja Konferencji OFFSHORE WIND – ryzyko, bezpieczeństwo, finasowanie już w marcu w Sopocie

Partnerzy portalu

MJM Holdings

W dniach 11-12 marca w Sopocie odbędzie się druga edycja konferencja poświęcona tematyce morskiej energetyki wiatrowej. W jej ramach przedstawiciele branży, a także największych banków, instytucji finansujących, towarzystw ubezpieczeniowych oraz zespołu ekspertów spółek z Grupy MJM Holdings specjalizujących się w ubezpieczeniach dla energetyki odnawialnej, porozmawiają o dotychczasowych osiągnięciach i nadchodzących wyzwaniach sektora MEW.

Konferencja OFFSHORE WIND – RYZYKO | BEZPIECZEŃSTWO | FINANSOWANIE 2.0, która odbędzie się w Hotelu Radisson BLU w Sopocie 11-12.03.2024 jest kolejną odsłoną zeszłorocznej konferencji organizowanej przez Attis Broker Sp. z o.o., będącej częścią MJM Holdings. Stała się ona wyjątkowym wydarzeniem, podczas którego spotkał się świat Wind Offshore i Finansów (w szczególności ubezpieczycieli i banków), co pozwoliło organizatorom stworzyć wydarzenie nietuzinkowe, przyciągające gości zarówno poruszaną tematyką, jak i wyjątkową atmosferą.

Już w roku ubiegłym poprzeczka została postawiona przez MJM Holdings wysoko, jednak patrząc na aktualną agendę, należy stwierdzić, że tegoroczna edycja zapowiada się jeszcze ciekawiej. Zaplanowane dyskusje odnosić się będą do obecnej sytuacji w szeroko rozumianej branży morskiej i Wind Offshore w kontekście ryzyk, bezpieczeństwa i finansowania.

W kameralnej atmosferze i przyjaznym gronie Zarządów i Managerów spółek z branży Morskiej Energetyki Wiatrowej, największych banków, instytucji finansujących i towarzystw ubezpieczeniowych oraz zespołu ekspertów spółek z Grupy MJM Holdings specjalizujących się w ubezpieczeniach dla energetyki odnawialnej, odbędzie się 10 ciekawych rozmów o dotychczasowych osiągnięciach i nadchodzących wyzwaniach sektora MEW. Łącznie w konferencji udział weźmie 250 gości. Wydarzenie to jest bezpłatnym spotkaniem zamkniętym – tylko dla osób posiadających imienne zaproszenie i zarejestrowanych.

Kongres Polskie Porty 2030 edycja 2024

Partnerzy portalu

aste_390x150_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.