• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

DOE na SMM 2022

gm

22.09.2022 09:26

Partnerzy portalu

DOE na SMM 2022 - GospodarkaMorska.pl
Fot. DOE

W dniach 6-9 września, w Hamburgu, po 4 latach od ostatniej edycji, firma DOE Sp.z o.o. po raz kolejny miała okazję spotkać się na targach SMM ze swoimi partnerami biznesowymi z całego świata. 

– Jesteśmy wdzięczni za tak liczną obecność - zarówno naszych obecnych klientów jak i potencjalnych zainteresowanych, których ilość w tym roku przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania – mówi nam Adam Kasprzak, wicedyrektor DOE Sp. z o.o., która brała udział w hamburskich targach branży morskiej.

– Targi SMM są dla nas kluczowymi i najważniejszymi targami i każdorazowa obecność na nich jest dla nas priorytetowa. W obecnym roku obchodzimy 30-lecie naszej działalności, co pokrywa się również z okrągłą, 30. edycją targów SMM. Podczas tej edycji mieliśmy ogromną przyjemność zaprezentować nasz nowy produkt - system produkcji i dystrybucji wody pitnej. Coraz bardziej rygorystyczne przepisy dotyczące ograniczania ilości plastikowych odpadów wymuszają na armatorach zmiany w sposobie zaopatrywania załogi w wodę pitną. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom, prezentując osiągalne cenowo i łatwe w implementacji, rozwiązanie, eliminujące w 100% potrzebę zakupu butelkowanej wody pitnej. Prezentowany system idealnie sprawdza się również w siedzibie naszej firmy, w Łężycach - wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do odwiedzin i samodzielnego przetestowania jego działania – dodaje dyrektor. 

Zaznacza również, że po problemach spowodowanych pandemią COVID-19, kontakt ludzki jest dla firmy DOE Sp. z o.o. niezwykle ważny.

– Zwykły uścisk dłoni i odwzajemniony uśmiech w obecnych czasach nabiera wyjątkowego znaczenia. W DOE uważamy, że kluczowe przy prowadzeniu każdego projektu jest dokładne zrozumienie potrzeb klienta, a najlepiej jest to osiągalne poprzez spotkania na żywo. Ostatnie targi SMM tylko tą tezę potwierdziły, a owocne dyskusje mają duży potencjał na udział w nowych, innowacyjnych projektach – podsumowuje.


Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.