• <
smartre_2023

Baltic Power szuka Inżyniera Kontraktu

gm

30.11.2022 15:45
Strona główna Energetyka Morska, Offshore Baltic Power szuka Inżyniera Kontraktu

Partnerzy portalu

Baltic Power szuka Inżyniera Kontraktu - GospodarkaMorska.pl

Baltic Power ogłosiła przetarg na świadczenie usług Inżyniera Kontraktu dla projektu budowy morskiej farmy wiatrowej.

Baltic Power, która jest kluczowym projektem PKN ORLEN S.A. i Northland Power Inc.,  ogłosiła przetarg na świadczenie usług Inżyniera Kontraktu. Jego zadaniem będzie nadzorowanie realizacji prac projektowych i kontraktów siedmiu projektów budowlanych składających się na całość przedsięwzięcia. Są to turbiny wiatrowe i fundamenty do nich, kable wewnętrzne, stacje morskie, morskie kable eksportowe, lądowe kable eksportowe, lądowa stacja elektroenergetyczna oraz droga dojazdowa.

Baltic Power wymaga od oferentów potwierdzenia doświadczenia w zakresie pełnienia funkcji Inżyniera Kontraktu przy realizacji robót budowlanych związanych z budową lub przebudową stacji elektroenergetycznej o napięciu 220 kV lub wyższym i morskich budowli hydrotechnicznych, przy czym preferowane jest doświadczenie przy pracach nad morskimi farmami wiatrowymi. Szczegóły postępowania dostępne są w zakładce „Przetargi” na portalu Gospodarka Morska oraz na stronie Baltic Power.

Aby wziąć udział w procesie przetargowym należy skontaktować się z Baltic Power poprzez adres onshore_tender@balticpower.pl w celu uzyskania wymaganych informacji nie później niż do piątku, 30 grudnia do godz. 16:00.


Morska farma wiatrowa Baltic Power jest projektem realizowanym przez Grupę Orlen wspólnie z Northland Power. Na mocy podpisanej w 2021 roku umowy o partnerstwie spółki wspólnie zrealizują na Morzu Bałtyckim inwestycję o mocy do 1,2 GW.

Fot. Depositphotos


Partnerzy portalu

seaway7
seatech_390x100_2022

Dziękujemy za wysłane grafiki.