• <
mewo_2022

Włącz się w Power Connect. Pierwsze energetyczne targi w Gdańsku

jj

17.04.2024 23:50 Źródło: Power Connect
Strona główna Energetyka Morska, Wiatrowa, Offshore Wind, Offshore Oil&Gas Włącz się w Power Connect. Pierwsze energetyczne targi w Gdańsku

Partnerzy portalu

Fot. PowerConnect

Pierwsza edycja Targów Energetycznych POWER CONNECT EXPO 2025 odbędzie się w Gdańsku, w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym AMBEREXPO, w dniach 26-27 marca 2025 roku.

POWER CONNECT EXPO będzie prawdziwie energetycznym świętem, które zjednoczy najważniejszych graczy branży prezentując najnowsze trendy, technologie oraz umożliwiając nawiązanie kluczowych kontaktów biznesowych.

– O energetyce myśleliśmy od pewnego czasu i zauważyliśmy niszę na rynku targowym, mianowicie brak budowania łańcucha dostaw. Wraz z zespołem tworzącym targi zaczęliśmy zastanawiać się czy nie jest obszar, który powinniśmy zaproponować naszym klientom jako to miejsce, w którym mogą się spotkać z małymi i średnimi przedsiębiorcami, inwestorzy, generalni wykonawcy, dostawcy towarów, czy przedstawiciele sektora IT, po to, by poznać swoje wymagania i oczekiwania i nawiązać relacje biznesowe i to był ten impuls, który przekonał nas do tego przedsięwzięcia - mówi Andrzej Bojanowski, prezes Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A. 

Celem targów jest stworzenie silnej społeczności firm, gotowych dzielić się pomysłami i wiedzą, aby skutecznie przyczynić się do transformacji energetycznej w Polsce. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia spotkają się liderzy rynku, wyspecjalizowani podwykonawcy, innowacyjne firmy technologiczne, uznani eksperci oraz decydenci, przedstawiciele administracji rządowej i władz samorządowych odpowiedzialni za rozwój branży zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Przejście od tradycyjnych źródeł energii do gospodarki o zerowej emisji wymaga odwagi, synergii oraz współpracy wielu interesariuszy. Dlatego właśnie spotykamy się w Gdańsku, aby zgłębić istotne pytania oraz wspólnie planować kolejne innowacyjne projekty.

Dołącz do pierwszych Targów Energetycznych POWERCONNECT EXPO 2025.

Zachęcamy do zapisów: https://powerconnect.pl

Kongres Polskie Porty 2030 edycja 2024

Partnerzy portalu

aste_390x150_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.