• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

UMG zaprasza do szkoły letniej

ac

29.07.2021 17:38 Źródło: UMG

Partnerzy portalu

UMG zaprasza do szkoły letniej - GospodarkaMorska.pl
Fot. Mat. prasowe UMG

Szkoła letnia „Zarządzanie Obsługą Rejsów Wycieczkowych” dedykowana studentom Uniwersytetu Morskiego w Gdyni odbędzie się już we wrześniu.

W dniach 13-17 września br. organizujemy Szkołę Letnią „Criuise Magement Course”, na którą zapraszamy studentów Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Wydarzenie obejmujące prelekcje, warsztaty, wizyty studyjne oraz bogaty program socjalny, realizowane jest w ramach międzynarodowego projektu JOHANNA (http://johanna.website(link is external)). Zajęcia prowadzone przez międzynarodowy zespół wykładowców oraz ekspertów branżowych pozwolą na poznanie specyfiki obsługi sektora rejsów wycieczkowych oraz wymagań stawianych przez armatorów statków cruise. Szczególnie ważną jest tutaj oferta turystyczna miast i regionów docelowych, mogąca przyciągnąć potencjalnych turystów morskich. Uczestnikom zapewniamy pokrycie kosztów udziału w Szkole oraz wyżywienie podczas trwania kursu. Spotkania z prowadzącymi odbywać się będą w siedzibie UMG (Gdynia).

Szczegóły dotyczące wydarzenia, program, niezbędne dokumenty oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie: umg.edu.pl/en/johanna


Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.