• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Stwórz z nami kalendarz morskich wspomnień o Gdyni!

ew

31.07.2020 11:11
Strona główna Edukacja Morska, Nauka, Szkoły Morskie, Praca na Morzu Stwórz z nami kalendarz morskich wspomnień o Gdyni!

Partnerzy portalu

 Stwórz z nami kalendarz morskich wspomnień o Gdyni! - GospodarkaMorska.pl

ATC Cargo SA z akcją społeczną "Morskie wspomnienia o Gdyni". Organizatorzy zapraszają do dzielenia się archiwalnymi fotografiami związanymi z historią morską Gdyni a jednocześnie wsparcie trójmiejskich hospicjów i organizacji wspomagających leczenie dzieci!

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie ATC Cargo: "W tym roku musieliśmy zawiesić organizację naszego Konkursu fotograficznego ‘Logistyczne migawki’ ze względu na trudną sytuację związaną z pandemią. Zależy nam jednak na kontynuacji naszego projektu i związanej z nim aktywności dotyczącej wspierania kreatywności i sztuki fotograficznej w połączeniu z pokazaniem naszej branży. Chcemy stworzyć specjalną edycję kalendarza ze zdjęć archiwalnych w stylu retro. Tematem przewodnim mają być zdjęcia ukazujące morskie wspomnienia o Gdyni. Akcja ma cel charytatywny, gdyż część kalendarzy zostanie przekazana na licytację w Radio Gdańsk, a zebrana suma trafi do trójmiejskich hospicjów i organizacji wspierających leczenie dzieci".

Akcja skierowana jest do fotografów, kolekcjonerów i miłośników starej fotografii.

Przejrzyj własne archiwa, kolekcje, zbiory i podziel się znalezionymi fotografiami! Pomozesz w ten sposób stworzyć kalendarz, który opowie historię Gdyni, miasta związanego z morzem.

Fotografie należy przesyłać na adres na adres firmy: ATC Cargo SA, ul. Polska 13A, 81-339 Gdynia, z dopiskiem ‘Morskie wspomnienia o Gdyni’ lub skanem na e-mail: sekretariat@atc-cargo.pl.

Wszystkie osoby, które podzielą się swoimi zbiorami i prześlą fotografie, otrzymają nagrody w postaci drobnych upominków od firmy, a osoby, których zdjęcia zostaną wydane w kalendarzu otrzymają również specjalną edycję kalendarza.

Termin nadsyłania fotografii upływa: 30.08.2020

Regulamin akcji dostępny na stronie http://atc-cargo.pl/blog/wp-content/uploads/2020/07/Regulamin_akcji_spolecznej_Morskie_wspomnienia_o_Gdyni.pdf

Dziękujemy za wysłane grafiki.