• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Security Forum Darłowo 23-24 marca - jak chronić branżę offshore na Bałtyku?

27.02.2023 14:48 Źródło: Think tank Nobilis Media
Strona główna Edukacja Morska, Nauka, Szkoły Morskie, Praca na Morzu Security Forum Darłowo 23-24 marca - jak chronić branżę offshore na Bałtyku?

Partnerzy portalu

Security Forum Darłowo 23-24 marca - jak chronić branżę offshore na Bałtyku? - GospodarkaMorska.pl
Think tank Nobilis Media

We współpracy z Sejmową Komisją Obrony Narodowej Think tank Nobilis Media zaprasza na ogólnopolską konferencję w ramach platformy Security Forum, która odbędzie  23-24 marca w  Darłowie w Hotelu Lidia Spa. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Przewodniczący Sejmowej Komisji Obrony Narodowej Michał Jach.

Tematem konferencji jest Ochrona morskiej infrastruktury krytycznej i wykorzystanie morskich  farm wiatrowych do wzmocnienia bezpieczeństwa Polski na Bałtyku. Podczas konferencji Security Forum w Darłowie spotkają się przedstawiciele Sejmowej Komisji ON, MON, Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Marynarki Wojennej i deweloperzy farm wiatrowych w celu wymiany i doprecyzowania informacji dotyczących wpięcia polskiego offshore w system obronny państwa polskiego na Bałtyku, a także sposobom ich ochrony.

Podczas wydarzenia prelegenci poruszą również kwestie związane z rodzajami zagrożeń dla infrastruktury morskiej, stanu i możliwości działań morskiego rodzaju sił morskich w aspekcie jej zabezpieczenia. Ważnym tematem będzie również zagadnienie ochrony morskich farm wiatrowych w zakresie bezpieczeństwa wód terytorialnych i granic państwa.

Formularz uczestnictwa w konferencji do wypełnienia jest TUTAJ.

Dziękujemy za wysłane grafiki.