• <

Rozwiązania modernizacyjne Roxtec

jb

05.12.2022 11:31

Partnerzy portalu

Rozwiązania modernizacyjne Roxtec - GospodarkaMorska.pl
Fot. Roxtec

Uszczelnienia do kabli i rur Roxtec pomagają zmniejszyć ryzyko pożaru lub zalania w terenie. Są łatwe w montażu oraz umożliwiają planowanie i wykonywanie prac naprawczych i modernizacyjnych w bezpieczny, szybki i wydajny sposób. Wyobraź sobie, ile czasu możesz zaoszczędzić, instalując niezawodne uszczelnienia i naprawiając nieszczelne przejścia bez konieczności usuwania kabli lub rur.  

Wielu operatorów, kierowników obiektów i zespołów konserwacyjnych rozwiązało swoje problemy dzięki uszczelnieniom Roxtec, gdy zawiodły tradycyjne metody, takie jak stosowanie mastyksu. Specjaliści Roxtec w końcu znaleźli opłacalne, długoterminowe rozwiązanie chroniące przed wodą, ogniem i szkodnikami. Kiedy zamienią wyciek lub słaby punkt w nowoczesną i niezawodną barierę, już nigdy się nie cofają. W miarę możliwości instalują uszczelnienia Roxtec wokół istniejących kabli i rur oraz wybierają produkty Roxtec do nowych projektów, aby zapewnić sobie spokój. 

Roxtec oferuje idealne rozwiązania, zarówno w zakresie wymiany przeciekających skorodowanych rur, jak i zastosowania lekkich rur plastikowych. Rozwiązania Roxtec umożliwiają montaż we wszystkich strukturach rur o różnych rozmiarach i z różnych materiałów.

Gospodarka Morska
Fot. Roxtec


W ofercie są prostokątne ramy przepustowe, a także otwierane tuleje, które umożliwiają uszczelnianie pojedynczych lub wielu istniejących bądź dodatkowych kabli i rur. 

Uszczelnienia Roxtec pomagają rozwiązać problemy spotykane na miejscu oraz podczas wszelkich prac nad wyposażeniem przy konserwacji ogólnej oraz pracach wymuszonych przez zmiany w przepisach. Przepusty przeznaczone są do instalacji jednostronnych wokół już poprowadzonych kabli i rur oraz są otwieralne, umożliwiając modyfikacje, dodawanie nowych elementów i modernizacje. Zastosowanie uszczelnień Roxtec stanowi przygotowanie do przyszłych prac konserwacyjnych i długoterminowych modernizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z technologią uszczelniającą Roxtec:

https://www.roxtec.com/pl/produkty/nowatorskie-technologie/nasza-wyjatkowa-technologia/

Gospodarka Morska
Fot. Roxtec
Tagi:
roxtec

Partnerzy portalu

aste_390x150_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.