• <
BOTA_2023

Urząd Morski w Słupsku nagrodzony w konkursie Budowa Roku 2014

26.06.2015 08:27 Źródło: własne
Strona główna Prawo Morskie, Finanse Morskie, Ekonomia Morska Urząd Morski w Słupsku nagrodzony w konkursie Budowa Roku 2014

Partnerzy portalu

Urząd Morski w Słupsku nagrodzony w konkursie Budowa Roku 2014 - GospodarkaMorska.pl

23 czerwca b.r. w siedzibie Naczelnej Organizacji Technicznej w Warszawie odbyło się podsumowanie jubileuszowej 25 edycji konkursu Budowa Roku 2014. Organizatorem konkursu jest Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa pod patronatem Ministra Infrastruktury i Rozwoju.

Nagrodę pierwszego stopnia i tytuł Budowa Roku 2014 otrzymał Urząd Morski w Słupsku w kategorii obiekty oceniane indywidualnie (obiekty inżynierskie) za realizację inwestycji Ochrona Brzegów Morskich na Wschód od Portu Darłowo. Nagrodzeni zostali także główny wykonawca konsorcjum firm Budimex SA Warszawa i Ferrovial Agroman SA Madryt oraz jednostka projektowa Zespół Rzeczoznawców Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Wodnych i Melioracyjnych z Gdańska.

W gronie laureatów znajdują się m.in. takie inwestycje jak: Filharmonia Szczecińska, Opolski Teatr Lalki i Aktora, Hala widowiskowo-sportowa Tauron Arena Kraków, Silver Tower Center we Wrocławiu czy też Centrum Solidarności w Gdańsku.

legal_marine_mateusz_romowicz_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.