• <

Polski Pawilon na targach WindEnergy w Hamburgu

Partnerzy portalu

Poglądowa wizualizacja Polskiego Pawilonu, for. PSEW

Po raz kolejny, Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej stworzy Polski Pawilon podczas światowych targów WindEurope w Hamburgu 24-27 września. Razem z wybranymi firmami z Polski PSEW i WIH będzie reprezentował branżę lądowej oraz morskiej energetyki wiatrowej.

Polski Pawilon PSEW to:

  • ok. 120m2 przestrzeni, która otwiera partnerom nieograniczone możliwości w zakresie spotkań B2B, budowania bazy kontaktów oraz nawiązywania nowych relacji i partnerstwa.
  • Wydzielone stoiska dla Partnerów Głównych
  • Strefa neworkingowa 
  • Wydzielona sala do bardziej formalnych spotkań
  • Spotkania organizowane w formie International Business Mixer

WindEnergy Hamburg to największe na świecie targi i kongres, który odzwierciedla dynamikę przemysłu wiatrowego. Już w dniach 24-27 września, Hamburg zamieni się w międzynarodowe miejsce spotkań dla wszystkich głównych deweloperów i inwestorów z sektora energetyki wiatrowej, wśród których polski rynek odgrywa z roku na rok coraz większą rolę.

Targi będą doskonałą okazją do nawiązania biznesowych kontaktów i współpracy pomiędzy obecnymi producentami, dostawcami, finansistami, operatorami czy dostawcami usług zarówno dla farm lądowych, jak i morskich. Na liście wystawców znajdziemy doświadczonych liderów branży jak również, młode kreatywne firmy z wysokim potencjałem innowacyjnym i prawdziwym duchem pionierskim, związane z branżą na międzynarodowym rynku przemysłu wiatrowego.

PSEW zachęca firmy z branży wiatrowej onshore i offshore do zaznaczenia swojej obecności na tegorocznym WindEnergy na Polskim Pawilonie.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się mailowo pod adresami: [email protected], [email protected] lub [email protected]

Partnerzy portalu

aste_390x150_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.