• <

NextGeo na targach Oceanology International 2022

gm

17.03.2022 14:13

Partnerzy portalu

NextGeo na targach Oceanology International 2022 - GospodarkaMorska.pl

Firma Next Geosolutions uczestniczy w targach Oceanology International 2022 w Londynie.

Oceanology International 2022 to jedna z najważniejszych branżowych imprez poświęconych technologiom morskim i oceanicznym. Na targach spotykają się instytucje zajmujące się badaniami, monitorowaniem i ochroną oceanów, ale także prowadzące na nich różne operacje.

Targi odbywają się w Londynie w dniach 15-17 marca. W tym roku jednym z około 500 uczestników jest włoska Next Geosolutions, która specjalizuje się w pomiarach hydrograficznych i przygotowaniu inwestycji offshore. W Londynie na stanowisku NextGeo spotkania i rozmowy toczyli m.in. CEO firmy Giovanni Ranieri, CFO Giuseppe Maffia, Attilio Ievoli, dyrektor brytyjskiej części NextGeo Perry Balls oraz dyrektor zarządzający Fabio Galeotii. Uczestnicy relacjonują, że na miejscu odbyło się już wiele owocnych spotkań z potencjalnymi partnerami.

Next Geosolutions (NextGeo) to międzynarodowa firma specjalizująca się w doradztwie i wsparciu obiektów offshore. Działa głównie w sektorze energetycznym oraz oil & gas. Firma dysponuje flotą 15 statków klasy DP 1 i 2 i oferuje różnorodne usługi, od specjalistycznego doradztwa po morskie badania geofizyczne, geotechniczne, środowiskowe i archeologiczne, a także badania, usuwanie i relokację UXO po usługi wsparcia dla budownictwa offshore.

W zeszłym roku ogłoszono, że Next Geosolutions ma rozległe plany dotyczące Polski – firma posiada już przedstawicielstwo w kraju, planuje także otwarcie biura i większe zaangażowanie w rynek offshore w Polsce.

Gospodarka Morska

Partnerzy portalu

aste_390x150_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.