• <
ambermarine_2023_1100x200

Mostostal Pomorze zaprasza na Baltexpo 2023!

Partnerzy portalu

Fot. GospodarkaMorska.pl

Już 10-12 października kolejna edycja Baltexpo – renomowanych międzynarodowych targów morskich, które odbywają się co dwa lata w Gdańsku. Arkadiusz Aszyk, prezes zarządu Mostostal Pomorze, zaprasza do udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych w regionie Morza Bałtyckiego.

– W tym roku edycja będzie wyjątkowa, gdyż będzie bardzo dużo firm związanych z morską energetyką wiatrową – podkreśla Arkadiusz Aszyk, prezes zarządu Mostostal Pomorze. – Mostostal Pomorze również będzie miał swoje stoisko, na które serdecznie zapraszamy dodaje.

Historia targów Baltexpo nierozerwalnie wiąże się z dynamicznym rozwojem sektora morskiego, zarówno w Polsce, jak i globalnie. Początkowo organizowane były one w różnych lokalizacjach, włączając w to hale wystawowe, porty morskie oraz stocznie. Jednak wraz z rozwojem infrastruktury w Gdańsku, Baltexpo przeniosło się do nowoczesnego centrum wystawienniczego - AmberExpo.

Wydarzenie gromadzi w jednym miejscu przedstawicieli przemysłu okrętowego, stoczni, portów i terminali oraz branżę offshore. Targi to doskonała okazja do prowadzenia merytorycznych dyskusji z udziałem światowej klasy prelegentów, nawiązywania kluczowych kontaktów handlowych i rozwijania biznesu.

Targi Baltexpo 2023 to nie tylko miejsce prezentacji osiągnięć technologicznych. To przede wszystkim platforma do nawiązywania relacji biznesowych, wymiany wiedzy i doświadczeń. Wystawcy to przedstawiciele firm, instytucji, władz publicznych, organizacji pozarządowych, a także inwestorzy i przedstawiciele mediów. Targi Baltexpo przyciągają gości zarówno z Polski, jak i z zagranicy, co stanowi doskonałą okazję do nawiązania kontaktów międzynarodowych. Branża morska, stoczniowa, portowa oraz sektor offshore mają szansę spotkać się, współpracować i kształtować przyszłość razem. To zatem doskonała okazja dla przedsiębiorców, ekspertów i naukowców do wymiany wiedzy i tworzenia wspólnych strategii.

seaway7
ambermarine_2023_390x150

Dziękujemy za wysłane grafiki.