• <

Mateusz Kowalewski, wydawca GospodarkaMorska.pl, zaprasza na PowerConnect EXPO 2025

Strona główna Energetyka Morska, Wiatrowa, Offshore Wind, Offshore Oil&Gas Mateusz Kowalewski, wydawca GospodarkaMorska.pl, zaprasza na PowerConnect EXPO 2025

Partnerzy portalu

Mateusz Kowalewski, fot. PowerConnect EXPO

Pierwsza edycja Targów Energetycznych PowerConnect EXPO 2025 odbędzie się w Gdańsku, w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym AMBEREXPO, w dniach 26-27 marca 2025 roku. Do udziału zachęca Mateusz Kowalewski, wydawca portali GospodarkaMorska.pl oraz ZielonaGospodarka.pl.

PowerConnect EXPO zjednoczy najważniejszych graczy branży prezentując najnowsze trendy, technologie oraz umożliwiając nawiązanie kluczowych kontaktów biznesowych.

– Te targi są odpowiedzią na zmieniającą się sytuację na rynku polskiej energetyki. Obserwujemy transformację energetyczną zarówno w aspekcie geograficznym, z południa na północ, jak i technologicznym – od energetyki konwencjonalnej do nowoczesnej, zrównoważonej oraz nisko- lub zeroemisyjnej – podkreśla Mateusz Kowalewski.

Przejście od tradycyjnych źródeł energii do gospodarki o zerowej emisji wymaga synergii oraz współpracy wielu interesariuszy. Celem targów jest stworzenie silnej społeczności firm, gotowych dzielić się pomysłami i wiedzą, aby skutecznie przyczynić się do transformacji energetycznej w Polsce. Podczas wydarzenia spotkają się liderzy rynku, wyspecjalizowani podwykonawcy, innowacyjne firmy technologiczne, uznani eksperci oraz decydenci, przedstawiciele administracji rządowej i władz samorządowych odpowiedzialni za rozwój branży zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Zapisy >> https://powerconnect.pl

Partnerzy portalu

aste_390x150_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.