• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

InnoDays 2021. Podyskutują o LNG i Bio LNG

GM

18.10.2021 12:54 Źródło: własne
Strona główna Edukacja Morska, Nauka Morska InnoDays 2021. Podyskutują o LNG i Bio LNG

Partnerzy portalu

InnoDays 2021. Podyskutują o LNG i Bio LNG - GospodarkaMorska.pl
Fot. promocyjne

Fundacja Motus zaprasza 28 października na wydarzenie InnoDays 2021. Obecna edycja jest organizowana przez Fundację Motus z firmą konsultingowo - eventową Actia Forum, a patronat merytoryczny objął związek pracodawców Polska Platforma LNG i bioLNG.  

Tym razem tematem seminarium jest "LNG and BioLNG as Transition Fuels". Wydarzenie odbędzie się w formie online i wszystkie prezentacje oraz panel dyskusyjny będą przedstawiane w języku angielskim.

Wydarzenie to skoncentruje się na temacie "LNG i Bio LNG jako paliwo przejściowe". Rozpoczynając od tematu przepisów IMO dotyczących siarki i zgodności statków LNG, sesje przejdą do tematu Bio-LNG jako przykładu przejścia od paliw kopalnych do biopaliw. Prezentacje zwrócą uwagę na aktualny stan wykorzystania LNG w portach bałtyckich. Seminarium zakończy się panelem dyskusyjnym nt. ‘The Future of LNG and Bio-LNG as a Transition Fuel’ mającym na celu przybliżenie przyszłości LNG i Bio-LNG jako paliw przejściowych w dążeniu do zeroemisyjnego transportu. Zaproszeni prelegenci reprezentują firmy i organizacje takie jak: Wärtsilä – partner InnoDays, Liquind Marine czy DNV.

Organizatorzy zapraszają do rejestracji na stronie wydarzenia. Aktualne informacje i program webinaru na www.motusfoundation.com i LinkedIn.

Portal GospodarkaMorska.pl objął wydarzenie Inno Days 2021 patronatem medialnym. 

Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.