• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Zarządzanie ze specjalnością Organizacja i Zarządzanie w Gospodarce Morskiej – nowy kierunek studiów w AM w Szczecinie

pc

29.08.2019 13:51 Źródło: własne
Strona główna Edukacja Morska, Nauka Morska Zarządzanie ze specjalnością Organizacja i Zarządzanie w Gospodarce Morskiej – nowy kierunek studiów w AM w Szczecinie
Zarządzanie ze specjalnością Organizacja i Zarządzanie w Gospodarce Morskiej – nowy kierunek studiów w AM w Szczecinie - GospodarkaMorska.pl

Akademia Morska w Szczecinie zaprasza pracodawców i pracowników przedsiębiorstw gospodarki morskiej do studiowania na nowym kierunku Zarządzanie na specjalności Organizacja i Zarządzanie w Gospodarce Morskiej. Da on absolwentom najnowszą wiedzę o świecie zarządzania i pozwoli zrozumieć, dlaczego każdy może być milionerem, ale nie każdy nim zostaje. Otworzy studentów na nowe horyzonty, gdzie nabyte umiejętności przygotują ich do pracy na stanowiskach menedżerskich średniego i wyższego szczebla w gospodarce morskiej Polski i świata. Rekrutacja trwa do 25 września.

– Żegluga morska, porty, przemysł stoczniowy i off-shore, sektor TSL, sprzedaż e-commerce to miejsca, gdzie absolwenci Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie radzą sobie świetnie, będąc w wielu przypadkach wyróżniającymi się: spedytorami, logistykami, agentami, operatorami statków, szefami sprzedaży firm serwisowych czy zaopatrzeniowych, kierownikami zmian w różnego typu przedsiębiorstwach. Wiele przedsiębiorstw co roku sięga po naszych kolejnych absolwentów, co jest najlepszym dowodem naszej wysokiej marki – mówi dr inż. Andrzej Montwiłł, adiunkt Akademii Morskiej w Szczecinie i prezes Zachodniopomorskiego Klastra Morskiego.

Poszerzone zajęcia z angielskiego (bez tego ani rusz we współczesnym biznesie), przedmioty prowadzone przez menedżerów, dyrektorów czy właścicieli przedsiębiorstw (np. Przedsiębiorczość, Geniusze zarządzania, Kultura menedżerska, Zarządzanie strategiczne), pozwolą studentom na zrozumienie zasad efektywnego zarządzania i budowania własnej ścieżki kariery zawodowej.

– Kształcąc menedżerów będziemy również korzystali z wieloletniego doświadczenia w kształceniu dla sektora TSL, stąd również ten sektor dla naszych absolwentów nie powinien mieć tajemnic. Bo gospodarka morska i sektor TSL to w zglobalizowanej gospodarce kluczowe obszary dla budowy bogactwa regionów i ich mieszkańców – mówi Montwiłł.

Studia niestacjonarne na kierunku Zarządzanie, specjalność Organizacja i Zarządzanie w Gospodarce Morskiej, skierowane są do osób zarówno z doświadczeniem zawodowym w gospodarce morskiej i sektorze TSL, jak i tych, które dopiero rozpoczynają karierę zawodową.

Strona rekrutacji Akademii Morskiej w Szczecinie – http://rekrutacja.am.szczecin.pl/.

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 34362,00 $ tona 0,20% 15 wrz
 Cynk 3051,00 $ tona 1,23% 15 wrz
 Aluminium 2867,00 $ tona 0,74% 15 wrz
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.