• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Integracja na promach cieszy się coraz większym powodzeniem

Strona główna Edukacja Morska, Nauka Morska Integracja na promach cieszy się coraz większym powodzeniem
Integracja na promach cieszy się coraz większym powodzeniem - GospodarkaMorska.pl

Popularność spotkań firmowych organizowanych na promach cały czas rośnie. Niektórzy armatorzy przygotowują na tę okazję specjalne oferty. Jednym z nich jest Unity Line, obsługujący połączenia Świnoujście-Ystad oraz Świnoujście-Trelleborg.

Spotkania i wyjazdy integracyjne są popularnym sposobem wzmacniania więzi wśród pracowników, a dodatkowo szansą na odstresowanie się i podładowanie akumulatorów. Korzysta na tym zarówno pracodawca, jak i pracownicy. Podobne imprezy przybierają różne formy. Coraz popularniejsza staje się organizacja integracyjnych wycieczek na pokładach promów. Armatorzy chętnie odpowiadają na potrzeby rynku. Unity Line na przykład przygotował ciekawą i różnorodną ofertę, idealnie skrojoną nie tylko dla firm oraz ich personelu, ale też dla par i całych rodzin.
 
Na intensywny jesienno-zimowy czas, kiedy wielu pracodawców organizuje grupowe wyjazdy, polski armator specjalizujący się w rejsach do Skandynawii, przygotował nowe tematyczne wycieczki. To nie tylko szansa na dobrą zabawę, ale również możliwość zobaczenia wielu atrakcji znajdujących się po drugiej stronie Bałtyku.
 
Jedną z najbardziej interesujących propozycji jest wyjazd pod znakiem „Jesiennych smaków Szwecji” do tłoczni cydru w Kivik. Przewidziano tam nie tylko spacer po ogrodzie pełnym jabłek, z których przygotowywany jest ten trunek, ale również jego degustację.
 
Na przełomie października i listopada na wszystkich zainteresowanych czeka „Halloween w kopenhaskich Ogrodach Tivoli”. Właśnie wtedy pojawiają się w nich przygotowane z dużym rozmachem i pomysłowością dekoracje. Przy okazji tej wycieczki nie można zapomnieć o zwiedzeniu stolicy Danii.
 
Pod koniec roku Unity Line przewidziało również wyjątkowy wyjazd na „Świąteczne Jarmarki” do Berlina i Kopenhagi. To miejsca plasujące się w czołówce tych, w których najłatwiej jest poczuć magię świąt Bożego Narodzenia. Tysiące lampek, cudowna oprawa oraz przytulne sklepiki pełne pamiątek, prezentów i lokalnych specjałów tworzą niepowtarzalną atmosferę.

Unity Line to spółka, która wchodzi w skład Polskiej Żeglugi Morskiej (PŻM). Promy Unity Line obsługują pasażerów, firmy spedycyjne, a także przewoźników drogowych oraz kolejowych. Firma ma flotę składającą się z siedmiu jednostek, które obsługują połączenia Świnoujście-Ystad oraz Świnoujście-Trelleborg.

Źródło:
promyskat.pl

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 31251,00 $ tona -6,49% 13 maj
 Cynk 2891,00 $ tona -3,12% 13 maj
 Aluminium 2422,00 $ tona -2,10% 13 maj
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.