• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Dzień dziecka w Morskim Centrum Nauki

kw

30.05.2023 12:17

Partnerzy portalu

Fot. Morskie Centrum Nauki

1.06 będzie Dniem Dziecka w Morskim Centrum Nauki. To niezwykłe wydarzenie, które MCN obchodzi z wielką radością i entuzjazmem. Tego dnia nowo otwartą placówkę odwiedzą uczniowie szkół podstawowych z nauczycielami - zwycięzcy konkursu "morskie doświadczenia". Konkurs wciąż trwa, udział w nim można brać aż do 23 czerwca. 

Morskie Centrum Nauki pierwszego czerwca szykuje moc atrakcji, które zapewnią najmłodszym niezapomniane chwile pełne nauki i zabawy. Już od samego rana otworzy się dla dzieci i ich rodzin. Szczególny nacisk kładzie się na to, aby Morskie Centrum Nauki było miejscem pełnym magii, fascynacji nauką i kreatywności.

Przygotowano interaktywne wystawy, które zachęcają do eksplorowania różnych dziedzin nauki. Stawia się na interakcję i praktyczne doświadczenia, tak, aby dzieci mogły odkrywać świat nauki w ciekawy i angażujący sposób. Wizyta ma być nie tylko edukacyjna, ale także fascynująca i pełna odkryć.

Wszystkie atrakcje Dnia Dziecka w Morskim Centrum Nauki będą dostępne od 9 do 17. Bilety wstępu można nabyć na miejscu i online: https://bilety.centrumnauki.eu/.

Dziękujemy za wysłane grafiki.