• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Dzień Dziecka na pokładzie Stena Line!

ac

17.04.2021 16:48 Źródło: gdynia.pl
Strona główna Edukacja Morska, Nauka Morska Dzień Dziecka na pokładzie Stena Line!
Dzień Dziecka na pokładzie Stena Line! - GospodarkaMorska.pl
fot. Stena Line

Co łączy klocki Lego, superbohaterów i Gdynię? Dzień Dziecka na pokładzie Stena Line! Na młodych legomaniaków czeka między innymi: Morska Akademia Superbohaterów i rejs z atrakcjami inspirowanymi światem Minecrafta. Pierwsze wypłynięcie z Gdyni już w piątek, 28 maja.

Dzień Dziecka z Lego i Minecraftem

Rejs Stena Line z Lego i Minecraftem to bogate w atrakcje wydarzenie dla całej rodziny. Minecraft rozbudza wyobraźnię, a sam wyjazd jest doskonałą okazją, aby zainspirowane grą pomysły przenieść do świata realnego.

Do wyboru są dwa terminy wypłynięć: 28 (piątek) i 29 (sobota) maja.

Planowane jest wieczorne wypłynięcie z Gdyni. Po nocy spędzonej w kabinie na najmłodszych czeka cały zestaw atrakcji: warsztaty plastyczne, gry i animacje. Podczas zabawy dzieci wcielą się w rolę architektów świata 3D. Za pomocą klocków Lego stworzą wykreowaną przez siebie przestrzeń i wypełnią ją postaciami Steve'a, Skeletona czy Endermana. Pomoże im w tym specjalnie przygotowana prezentacja multimedialna.

Podczas warsztatów na dzieci czeka również: budowanie mieczy Minecraft, poszukiwanie diaxów czy własnoręczne przygotowanie pamiątki z rejsu – malowanie t-shirtów lub worków à la Creeper.

Co zawiera cena wyjazdu?

  • rejs promem;
  • kabinę 2-os. lub 4-os. wewnętrzną (bez okna) z łazienką i tv na cały czas trwania rejsu,
  • obiad w formie szwedzkiego stołu z napojami,
  • atrakcje dla dzieci zgodnie z programem: budowanie modeli w tematyce Minecraft za pomocą Lego Class, tematyczne gry i zabawy, warsztaty plastyczne „Creeper i przyjaciele” czy projekcję filmu Minecraft „Pętla czasu”,
  • rozrywkę na statku dla dorosłych (zgodnie z programem).

Cena oraz szczegółowy program rejsu znajdują się na stronie: Dzień Dziecka z Lego i Minecraftem. Tam można także zrobić rezerwację. 

Dzień Dziecka z Lego i Super Heroes

Kto nie chciałby przenieść się do świata filmów Marvela, stać się jednym z superbohaterów i mieć moc, dzięki której można ocalić świat lub przynajmniej zmienić go na lepszy? Z LEGO SuperHeroes i Stena Line stanie się to możliwe w czasie rejsu z okazji Dnia Dziecka. Hulk, Captain America, Iron Man, Thor, Spiderman, Superman, Batman oraz ich moce sprawią, że rejs z Akademią Superbohaterów będzie niezapomnianą przygodą dla najmłodszych.

Podczas 24-godzinnego rejsu na każdego z uczniów akademii czeka mnóstwo zadań specjalnych, egzaminów i sprawdzianów. Superbohater jest nie tylko odważny, ale też spostrzegawczy, silny, pomocny i rozważny. W opanowaniu wszystkich tych zdolności pomogą warsztaty LEGO, prowadzone przez profesjonalnych animatorów.

Podczas zajęć dzieci będą budować postaci z filmów Marvela. Natomiast kreatywne animacje pozwolą chętnym wcielić się w role… superbohaterów. W ten sposób powstanie świat pełen bohaterskich i niezapomnianych przygód. Podczas rejsu na dzieci czeka także konkurs ze Stevem i Aleksem.

Do wyboru są dwa terminy wypłynięć: 4 (piątek) i 5 (sobota) czerwca.

Co zawiera cena wyjazdu?

  • rejs promem;
  • kabinę 4-os. wewnętrzną (bez okna) z łazienką na cały czas trwania rejsu;
  • obiad w formie szwedzkiego stołu z napojami;
  • atrakcje dla dzieci zgodnie z programem, w tym: warsztaty LEGO, animacje z superbohaterami Marvela, warsztaty plastyczne i zabawy ruchowe;
  • rozrywka na statku dla dorosłych (zgodnie z programem).

Cena oraz program rejsu są dostępne na stronie: Dzień Dziecka z Lego i Super Heros. Tam można również zarezerwować wyjazd.


Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 34362,00 $ tona 0,20% 15 wrz
 Cynk 3051,00 $ tona 1,23% 15 wrz
 Aluminium 2867,00 $ tona 0,74% 15 wrz
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.