• <
attis_konferecnja_2024

Apartamenty Gdynia – przystań dla branży morskiej

sg

15.09.2022 09:08
Strona główna Energetyka Morska, Wiatrowa, Offshore Wind, Offshore Oil&Gas Apartamenty Gdynia – przystań dla branży morskiej

Partnerzy portalu

Apartamenty Gdynia – przystań dla branży morskiej - GospodarkaMorska.pl
Fot. GospodarkaMorska.pl

Apartgdynia łączy możliwość krótko- i długoterminowego wynajmu. Obiekt położony w pobliżu Portu Gdynia jest idealnym miejscem do zatrzymania się pracowników branży morskiej. To też dobre miejsce dla wykonawców powstającej właśnie polskiej branży morskich farm wiatrowych.

Apartgdynia to 87 apartamentów typu studio i 4 apartamenty typu suite. Łącznie obiekt pomieści 185 gości. Nowe wnętrze działającego od lipca 2021 roku obiektu zapewni wszystko, co jest potrzebne do komfortowego mieszkania, także tego długoterminowego.

Minimalistyczne, utrzymane w stylistyce portowej apartamenty dają poczucie spokoju i czystej przestrzeni, w której można odpocząć po całym dniu pracy. Każdy z pokoi wyposażony jest w kuchnię, łazienkę oraz telewizor. W podstawie są też zestaw pościeli, ręczników i dostęp do wi-fi. Wyżywienie dostępne jest w formie cateringu. Obiekt posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami ruchu.

Pracownicy międzynarowodych firm z sektora stoczniowego często zatrzymują się w naszym obiekcie z rodzinami.
Jesteśmy nastawieni na wynajem długoterminowy i krótkoterminowy, wśród tego typu klientów mamy dużą firmę norweską – mówi Kacper Słodkowski, właściciel apartamentów ApartGdynia.

W obiekcie znajduje się sala konferencyjna. Goście mogą skorzystać z ogólnodostępnej pralni i zaparkować na jednym z 25 miejsc parkingowych przeznaczonych wyłącznie dla klientów obiektu lub skorzystać z parkingu dla dużych samochodów.

Podróżujący w celach biznesowych chętnie korzystają z obsługi consierge, która zapewnia transfer z lotniska.

Zainteresowani pobytem proszeni są o kontakt:

Biuro Apartgdynia
+48 575 55 26 55
biuro@apartgdynia.pl
marketing@apartgdynia.pl
Apartgdynia Sp.zo.o.
ul. Hutnicza 1a, 81-212 Gdynia

Gospodarka Morska
Fot. GospodarkaMorska.pl
Gospodarka Morska
Fot. GospodarkaMorska.pl

Partnerzy portalu

seaway7
rosang_2023
ambermarine_2023_390x150

Dziękujemy za wysłane grafiki.