• <

Wiceprezes ARP: w ciągu 2 tyg. zacznie działać portal dystrybuujący 1,7 mld zł z tarczy antykryzysowej

gm24

20.04.2020 19:08 Źródło: PAP
Strona główna Prawo Morskie, Finanse Morskie, Ekonomia Morska Wiceprezes ARP: w ciągu 2 tyg. zacznie działać portal dystrybuujący 1,7 mld zł z tarczy antykryzysowej

Partnerzy portalu

Wiceprezes ARP: w ciągu 2 tyg. zacznie działać portal dystrybuujący 1,7 mld zł z tarczy antykryzysowej - GospodarkaMorska.pl

W ciągu 2 tyg. zacznie działać portal ARP dystrybuujący 1,7 mld zł z tarczy antykryzysowej - zapowiedział w poniedziałek wiceprezes Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. Paweł Kolczyński. Dodał, że do korzystania z niego zaprasza m. in. firmy branży transportowej ws. refinansowania leasingu.

Kolczyński powiedział, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni Agencja Rozwoju Przemysłu "oficjalnie zainauguruje" portal z systemem aplikacji, poprzez który ARP będzie dystrybuowała środki w ramach tarczy antykryzysowej.

"Mowa o kwocie 1,7 mld zł. Już w tym momencie zapraszamy w szczególności przedstawicieli branży transportowej do korzystania z tych instrumentów, w szczególności z instrumentu refinansowania leasingu, do korzystania z tej oferty, która moim zdaniem bardzo mocno wpłynie na poprawę ich sytuacji obrotowej" - powiedział Kolczyński.

Partnerzy portalu

legal_marine_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.