• <
mewo_2022

Prezes i wiceprezes Polenergii zrezygnowali ze stanowisk

Strona główna Energetyka Morska, Wiatrowa, Offshore Wind, Offshore Oil&Gas Prezes i wiceprezes Polenergii zrezygnowali ze stanowisk

Partnerzy portalu

dr Michał Michalski, fot. Polenergia

Zarząd Polenergii poinformował o złożeniu rezygnacji przez prezesa i wiceprezesa spółki.

Michał Michalski zrezygnował z członkostwa w Zarządzie oraz funkcji Prezesa Zarządu, ze skutkiem na godzinę 18:00 w dniu 27 lutego 2024 r.

Tomasz Kietliński zrezygnował z członkostwa w Zarządzie oraz funkcji Wiceprezesa Zarządu, ze skutkiem na godzinę 19:00 w dniu 27 lutego 2024 r.

– Rezygnacje nie zawierają informacji o przyczynie ich złożenia – podała spółka w raporcie giełdowym.

Dr Michał Michalski z Grupą Polenergia związany był od 2012 r., gdzie nadzorował portfel inwestycyjny grupy kapitałowej Polenergia w zakresie strategii i rozwoju biznesu, fotowoltaiki, a przed wszystkim obszary energetyki wiatrowej. Od 2001 r. związany był z Grupą Kulczyk Investments, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Inwestycyjnego w ramach działalności private equity Grupy Kulczyk Investments w branży oil, gas & energy. Pełnił funkcję prezesa spółki od stycznia 2019 r.

Tomasz Kietliński został członkiem zarządu i dyrektorem finansowym w 2020 r. Z Grupą Polenergia związany był od 2011 r. Pełnił funkcję Członka Zarządu i Dyrektora Finansowego od 2020 r. W poprzednich latach kierował pracą Działu Corporate Finance i Kontrolingu odpowiadając za funkcję planowania finansowego i raportowania zarządczego w Grupie. Prowadził także wiele procesów pozyskania finansowania dłużnego oraz uczestniczył w licznych transakcjach M&A.

Kongres Polskie Porty 2030 edycja 2024

Partnerzy portalu

seaway7
aste_390x150_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.