• <

Pierwszy odcinek podcastu „50 Twarzy Polskiego Offshore”

Strona główna Energetyka Morska, Wiatrowa, Offshore Wind, Offshore Oil&Gas Pierwszy odcinek podcastu „50 Twarzy Polskiego Offshore”

Partnerzy portalu

Fot. Baltic Wind EU

Wystartował nowy podcast dotyczący morskiej energetyki wiatrowej. W pierwszym odcinku „50 Twarzy Polskiego Offshore” Krzysztof Bulski rozmawia z Małgosią Bartosik, wiceprezeską WindEurope.

Kilka dni temu opublikowano pierwszy odcinek nowego podcastu „50 Twarzy Polskiego Offshore”, do którego zaproszono Małgosię Bartosik, wiceprezeskę WindEurope, organizacji wspierającej rozwój energetyki wiatrowej w Europie. Rozmowa dotyczy wyzwań, z jakimi mierzy się polska morska energetyka wiatrowa oraz innowacyjnych projektów, które mają przyspieszyć rozwój sektora zarówno w Polsce jak i w Europie.

Jak podaje BalticWind.EU na swoim profilu na Linkedinie: "podcast to seria rozmów z ekspertami, liderami branży i innowatorami, którzy kształtują przyszłość polskiego rynku morskiej energetyki wiatrowej. Każdy odcinek to pogłębiona rozmowa, która daje unikalny wgląd w wyzwania, innowacje i przyszłość tego dynamicznie rozwijającego się sektora."

Podcast został stworzony przez BalticWind.EU, rozmowy na stałe prowadzi Krzysztof Bulski. 

Kongres Polskie Porty 2030 edycja 2024

Partnerzy portalu

aste_390x150_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.