Kontradmirał SG Andrzej Prokopski Komendant Morskiego Oddziału Straży Granicznej podpisał porozumienia w sprawie współdziałania z Izbami Administracji Skarbowej. Dotyczyło to placówek w: Olsztynie reprezentowaną przez dyrektora Jarosława Orłowskiego, Gdańsku reprezentowaną przez dyrektora Czesława Kalinowskiego oraz Szczecinie reprezentowaną przez dyrektor Izabelę Zawadzką.
Uzgodnienia szczegółowo regulują zasady współpracy funkcjonariuszy obu służb, głównie w zakresie podejmowania wspólnych działań, wymiany informacji, powiadamiania o zdarzeniach i rezultatach podjętych działań. Podpisanie dokumentów stanowi jednocześnie realizację Porozumienia między Szefem Krajowej Administracji Skarbowej a Komendantem Głównym Straży Granicznej z dnia 24 listopada 2017 roku w sprawie współdziałania Krajowej Administracji Skarbowej i Straży Granicznej.
Rosyjskie bombowce nad Morzem Barentsa. Interweniowali Norwegowie
Szwedzka delegacja przylatuje do Polski rozmawiać m.in. o okrętach podwodnych
USA znów uderzyły w łódź domniemanych przemytników na Karaibach - dwie ofiary
Jak chronić porty i infrastrukturę energetyczną na morzu? [KONGRES POLSKIE PORTY 2030+]
PGZ Stocznia Wojenna zajmie się serwisem fregaty
Zmiana warty w COM-DKM. Uroczyste przekazanie obowiązków między admirałami