• <

Konferencja Baltic Windustry 8 września w Gdańsku

gm

16.08.2022 22:35
Strona główna Energetyka Morska, Offshore Konferencja Baltic Windustry 8 września w Gdańsku

Partnerzy portalu

Konferencja Baltic Windustry 8 września w Gdańsku - GospodarkaMorska.pl

8 września na Politechnice Gdańskiej odbędzie się międzynarodowa konferencja Baltic Windustry: industrial research in offshore wind energy.

Według organizatorów, czyli Centrum Morskiej Energetyki Wiatrowej Politechniki Gdańskiej i Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej, konferencja skierowana jest głównie do przedstawicieli przemysłu i nauki, którzy prowadzą działania w zakresie inżynierii i innowacji, ale także do studentów, którzy stoją przed wyborem swojej drogi zawodowej.

Konferencja BalticWindustry: industrial research in offshore wind energy poświęcona jest badaniom przemysłowym w morskiej energetyce wiatrowej. Jej celem jest stworzenie platformy współpracy pomiędzy jednostkami naukowymi a przemysłem sektora morskiej energetyki wiatrowej. Wydarzenie obejmuje trzy sesje:

  • Administracja, w trakcie której zostaną przedstawione informacje nt. instrumentów finansowania prac badawczo-przemysłowych,
  • Biznes, w trakcie której zostaną przedstawione korzyści ekonomiczne oraz możliwości uzyskania przewagi konkurencyjnej w efekcie wdrożenia wyników prac badawczych w obszarze offshore,
  • Nauka, prezentująca przykłady wspólnych projektów naukowo-przemysłowych zakończonych sukcesem.

Udział w konferencji jest darmowy. Wydarzenie odbędzie się w auli w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej i zostanie poprowadzona w języku angielskim.

Rejestracja uczestników: balticwindustry.pg.edu.pl

Partnerzy portalu

seaway7
ASTE_390X100_2021

Dziękujemy za wysłane grafiki.