• <

Kolejne spotkanie Blue Baltic Community. Porozmawiajmy o branży offshore wind

Strona główna Energetyka Morska, Wiatrowa, Offshore Wind, Offshore Oil&Gas Kolejne spotkanie Blue Baltic Community. Porozmawiajmy o branży offshore wind

Partnerzy portalu

wiatraki

We wtorek (11 czerwca) w godzinach 10.00-12.30 odbędzie się III spotkanie grup roboczych Blue Baltic Community – już ostatnie przed wakacyjną przerwą. Głównym tematem poruszanym na spotkaniu będzie: "HR, szkolenia i przekwalifikowywanie pracowników w Offshore Wind - Gdzie szukać ekspertów w dobie niedoborów talentów?"

Wydarzenie rozpocznie się od wystąpienia Justyny Molendy (Uniwersytet Morski w Gdyni), która poruszy temat kształcenia kadr dla morskiej energetyki wiatrowej na UMG. Później Marta Krugły (H2B Group) wyjaśni dlaczego tak ważna jest lokalna współpraca wspierająca projekty offshore. Na sam koniec z prezentacją zatytułowaną: "Kluczowe kompetencje dla pracy w Offshore" wystąpi Michał Sokulski (VULCAN Training & Consulting). Spotkanie moderować będzie Jakub Budzyński.

Blue Baltic Community jest inicjatywą, która od 2023 roku stanowi przestrzeń do dyskusji, wymiany doświadczeń i wzajemnej inspiracji osób związanych i zainteresowanych rozwojem morskiej energetyki wiatrowej na Bałtyku. Inicjują dialog, pomiędzy przedstawicielami branży MEW, nowoczesnych technologii, innowacji i nie tylko w celu rozpoznania potencjału istniejących technologii lub wykreowania nowych rozwiązań dla branży MEW.

Partnerem merytorycznym projektu jest Polskie Towarzystwo Morskiej Energetyki Wiatrowej.

Wydarzenie jest bezpłatne. Zapisy dostępne są na stronie: https://app.evenea.pl/event/bluebalticcommunityhr/.

Fot. Depositphotos

Kongres Polskie Porty 2030 edycja 2024

Partnerzy portalu

aste_390x150_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.