• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

Wärtsilä ogłasza konkurs na innowacyjne rozwiązania

20.11.2015 07:01 Źródło: własne
Strona główna Edukacja Morska, Nauka Morska Wärtsilä ogłasza konkurs na innowacyjne rozwiązania

Partnerzy portalu

Wärtsilä ogłasza konkurs na innowacyjne rozwiązania - GospodarkaMorska.pl

Wärtsilä ogłosiła konkurs na innowacje w związku z wydarzeniem Slush start-up. Koncern chce znaleźć przełomowe inicjatywy cyfrowe, unikalne usługi czy pomysły na produkty do cyfrowej transformacji przemysłu morskiego.

Konkurs adresowany jest do start-upów, firm i przedsiębiorców na całym świecie, eksplorujących nowe możliwości. Wärtsilä poszukuje nowatorskich rozwiązań, które będą miały zastosowanie w branży morskiej. Mogą to być na przykład rozwiązania optymalizacji w analizie danych lub wykorzystanie rzeczywistości wirtualnej w zdalnym wsparciu. Tak naprawdę można wymyśleć praktycznie wszystko, czego w przemyśle morskim jeszcze nie było.

Podstawowym kryterium jest użyteczność usług dla przemysłu morskiego, innowacyjność, skupienie się na potrzebach klienta, potencjał biznesowy i jego skalowalność. Zwycięzca konkursu otrzyma 30-dniowe wsparcie od ekspertów Wärtsilä i Shift Actions w postaci inteligentnego programu udoskonalenia produktu lub usługi “ Lean Innovation Lab”. Szkolenie skoncentrowane będzie na pokonywaniu trudności wynikających z innowacyjnych wyzwań, rozwijaniu koncepcji serwisu, komercjalizacji, tworzeniu prototypu, budowaniu biznes planu oraz wdrażaniu tego planu. Celem jest wdrożenie pomysłu w życie razem z Wärtsilä.

Termin składania ofert/pomysłów – 31.12.2015

Więcej szczegółów : http://www.wartsila.com/marinemastermind

Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.