• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

DCT gra z WOŚP! Wylicytuj zwiedzanie terminala z przewodnikiem

Strona główna Edukacja Morska, Nauka, Szkoły Morskie, Praca na Morzu DCT gra z WOŚP! Wylicytuj zwiedzanie terminala z przewodnikiem

Partnerzy portalu

DCT gra z WOŚP! Wylicytuj zwiedzanie terminala z przewodnikiem - GospodarkaMorska.pl
Fot. GospodarkaMorska.pl

Dobra wiadomość dla sympatyków Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której 30. finał już za tydzień 30 stycznia. Wkład na konto "Orkiestry" Owsiaka dołoży również terminal DCT Gdańsk. Każdy może licytować specjalną nagrodę - zwiedzanie terenu terminala z przewodnikiem.

DCT Gdańsk jest największym i najszybciej rozwijającym się polskim terminalem kontenerowym oraz jedynym terminalem głębokowodnym w rejonie Morza Bałtyckiego, do którego bezpośrednio zawijają statki z Dalekiego Wschodu, w tym największe jednostki świata.

Terminal zlokalizowany jest w sercu Morza Bałtyckiego na terenie Portu Gdańsk. Aby zobaczyć jego zakamarki oraz miejsca niedostępne na co dzień, można powalczyć o voucher, który zagwarantuje obejrzenie terminalu „od środka”, oraz da możliwość zapoznania się z jego pracą czy obejrzenia przeładunków i ujrzenia jednych z największych statków kontenerowych świata.

Jak skorzystać z vouchera?

> Voucher na objazd terminalu DCT Gdańsk z przewodnikiem jest ważny do końca 2022 roku.
> Z jednego vouchera mogą skorzystać maksymalnie 3 osoby w jednym, uzgodnionym z DCT Gdańsk terminie.
> Uzgodnienie terminu zwiedzania odbędzie się z dwutygodniowym wyprzedzeniem.
> Z vouchera mogą skorzystać jedynie osoby pełnoletnie, posiadające ważny paszport covidowy.

W licytacji można wziąć udział TUTAJ

WOŚP 2022. Zbieramy na okulistykę dziecięcą 

Przypomnijmy, że 30. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 30 stycznia. W tej wyjątkowej, bo jubileuszowej edycji celem jest zbiórka pieniędzy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka to największa charytatywna zbiórka pieniędzy w Polsce. W roku ubiegłym dzięki ludziom dobrej na zakup sprzętu dla dziecięcej laryngologii i diagnostyki głowy udało się zebrać 210 813 830,10 zł - ponad 20 mln zł więcej niż podczas poprzedniego Finału WOŚP i najwięcej w historii wszystkich zbiórek "Orkiestry".

Pieniądze zbierane są nie tylko podczas Finału WOŚP-u. Pierwsze akcje zaczynają się już w grudniu. To m.in. licytacje internetowe i różne wydarzenia zamknięte.

Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.