• <
szkoła_morska_w_gdyni_980x120_gif_2020

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w UMG

jb

25.01.2023 21:16
Strona główna Edukacja Morska, Nauka, Szkoły Morskie, Praca na Morzu 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w UMG

Partnerzy portalu

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w UMG - GospodarkaMorska.pl
Fot. UMG

Pokazy w Planetarium im. A. Ledóchowskiego, zwiedzanie symulatorów na Wydziale Nawigacyjnym, czerwone serduszka, ciekawe aukcje internetowe – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez pracowników i studentów Uniwersytetu Morskiego w Gdyni w ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 29 stycznia 2023 roku. 

W tym roku hasło przewodnie zbiórki brzmi: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych! 

Program Uniwersytetu Morskiego w Gdyni w ramach 31. Finału WOŚP

29.01.2023 r., niedziela 
godz. 10:00 – 14:00 budynek Wydziału Nawigacyjnego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, al. Jana Pawła II 3:

W budynku Wydziału Nawigacyjnego będzie znajdował się również sklepik z gadżetami WOŚP, który przygotowany zostanie przez Sztab Gdynia dla Orkiestry. Ponadto swoje stoisko na Wydziale będzie miała również Akademia Wellness pod patronatem Herbalife. Na stanowisku będzie można dokonać pomiaru parametrów składu ciała i tkanki tłuszczowej.  

Pracownicy i studenci z Morskiego Klubu Łączności SZKUNER SP2ZIE z Wydziału Elektrycznego zapoznają z działaniem i obsługą stacji krótkofalowej. 

Specjalnie z okazji 31. Finału WOŚP studenci Wydziału Mechanicznego wykonali niezwykłą, industrialną, marynistyczną lampę, która będzie licytowana podczas Wielkiej Orkiestrowej Licytacji w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni. Początek licytacji o godz. 18:00. 

Uczelniane upominki licytowane są również na aukcjach internetowych Allegro prowadzonych przez Sztab Gdynia dla Orkiestry działający przy YMCA Gdynia. Aukcje dostępne są na specjalnym profilu WOŚP: 

Pieniądze zebrane podczas zbiórki zostaną  w całości przeznaczone na Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Partnerzy portalu

Dziękujemy za wysłane grafiki.